Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

12/14/2023

·

62 views


Tanınmış Analistten Boğa Alarmı: Cardano (ADA), Worldcoin (WLD) ve Shiba Inu'yu (SHIB) Değerlendirdi

Kripto para analisti Ali Martinez, yaptığı son açıklamasında Cardano, Worldcoin ve Shiba Inu'nun fiyatlarını değerlendirdi. Güncelleme: 14.12.2023 - 23:30 Tecrübeli kripto para analisti Ali Martinez, yaptığı...

Tanınmış Analistten Boğa Alarmı: Cardano (ADA), Worldcoin (WLD) ve Shiba Inu'yu (SHIB) Değerlendirdi

Kripto para analisti Ali Martinez, yaptığı son açıklamasında Cardano, Worldcoin ve Shiba Inu'nun fiyatlarını değerlendirdi.

Güncelleme: 14.12.2023 - 23:30

Tecrübeli kripto para analisti Ali Martinez, yaptığı açıklamasında Cardano (ADA), Worldcoin (WLD) ve Shiba Inu’yu (SHIB) değerlendirdi.

Martinez, ADA fiyatının 0.60 doların üstünde işlem görmesiyle birlikte boğaların bir rüyasının gerçekleştiğini söyledi. Analist, önünde önemli bir direnç seviyesi bulunmaması sebebiyle ADA fiyatının yükselişi için yolun açık olduğunu iddia etti.

Analistse göre Cardano için bir sonraki engel olarak 0.80 dolar ile 1 dolar arasındaki bölge sayılabilir.

Bununla birlikte Martinez, Worldcoin’in ilgi çekici on-chain aktivitelerine sahip olduğunu açıkladı. Analiste göre kripto para borsalarından dışarıya yapılan 3.6 milyon WLD’lik devasa transfer balina aktiviteleriyle eşzamanlı olarak gerçekleşti. Analist, bu durumun balinaların WLD fiyatında büyük bir fiyat hareketine hazırlanıyor olabileceğini gösterdiğini savunuyor.

Diğer taraftan analist Shiba Inu (SHIB) hakkında da konuştu. Martinez, 2022 yılının Eylül ayından bu yana SHIB fiyatının aşağı yönlü bir paralel kanal içerisinde işlem gördüğünü savundu. Bununla birlikte analiste göre SHIB şu anda bu kanalın üst sınırı olan 0.000011 dolar seviyesini aşmak üzere kritik bir direnç ile mücadele ediyor.

Analist, bu seviyenin üzerinde bir haftalık kapanış yaşanması durumunda bunun bir boğa lehine sinyal olacağını ve SHIB fiyatının 0.000014 dolara doğru bir yolculuğa çıkabileceğini savunuyor. Bununla birlikte bu seviyeden bir ret durumunda ise analist, 0.000008 dolara geri dönüş yaşanabileceğini düşünüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/taninmis-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
Bitcoin ve Altcoinlerde Yeni Rekor! Kurumsal Yatırımcılar BTC'de Yükselirken Bu İki Altcoinde Düşüş Bekliyor!
Bitcoin Sistemi
Bitcoin ve Altcoinlerde Yeni Rekor! Kurumsal Yatırımcılar BTC'de Yükselirken Bu İki Altcoinde Düşüş Bekliyor!

last Monday at 9:49 PM

·

7 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)