Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

03/05/2024

·

92 views


Tam 12x! Cardano İçin 10 Dolar Hedefi Verildi!

Cardano ağı, ADA token fiyatında potansiyel bir artışa işaret eden yükseliş işaretleri gösteriyor. Bazı kripto analistleri, kripto para birimi ADA’nın yakın gelecekte 10 dolara kadar ulaşabileceğini tahmin...

Tam 12x! Cardano İçin 10 Dolar Hedefi Verildi!

Cardano ağı, ADA token fiyatında potansiyel bir artışa işaret eden yükseliş işaretleri gösteriyor. Bazı kripto analistleri, kripto para birimi ADA’nın yakın gelecekte 10 dolara kadar ulaşabileceğini tahmin ediyor. Peki böyle bir fiyat etiketinin gerçekleşme olasılığı bir önceki rallide 3 doların biraz üzerini gören ADA için mümkün mü?

Cardano Ağı Sağlıklı

Kripto para analisti Ali Martinez, X’ten yaptığı bir paylaşımda Cardano ağının sağlam göründüğünü vurguladı. Bu gözlem, ağ içinde önemli bir büyüme olduğunu gösteren çeşitli ölçümlere dayanıyor. Bu ölçütler arasında günlük aktif ADA adreslerinde, işlem hacminde ve ADA balinalarından gelen işlemlerde kayda değer bir artış yer alıyor.

Martinez, faaliyetlerdeki bu artışın “sürekli büyüme için olumlu göstergeler olan güçlü ağ katılımı ve yatırımcı ilgisine işaret ettiğini” vurguladı. Bu durum bir sonraki boğa koşusu yaklaşırken, yatırımcılar arasında Cardano ekosistemine, özellikle de ADA’ya yönelik artan bir yükseliş hissi olduğunu gösteriyor.

Cardano’nun Büyüme Yörüngesi

Cardano’nun büyümesi, özellikle geçen yıldan bu yana önemli bir tartışma konusu. Bu yılın başlarında ağ içinde benimsenme oranının arttığı haberlere konu olmuştu. Aralık 2023’te tüm blokların doldurulduğu rapor edildiğinde önemli bir kilometre taşına ulaşıldı.

Daha yakın bir zamanda, ağdaki yeni cüzdanlarda önemli bir artış olduğu kaydedilmişti. Cardano, 22-23 Şubat tarihleri arasında 1.706’dan 3.227 rakamına sıçrayarak cüzdan yaratımında neredeyse %90’lık bir artışa tanık oldu.

ADA 10 Dolara Çıkar mı?

Cardano’nun sağlam zincir içi temelleri, ADA’nın değerinde önemli bir yükseliş potansiyeline işaret ediyor ve boğa döngüsü sırasında 10 dolara ulaşması için iyimserliği körüklüyor. Birçok analist, ADA’nın fiyat potansiyeline ilişkin yükseliş duygularını dile getirdi.

Kripto analisti Dan Gambardello, ADA’nın 11 dolara kadar yükselebileceğini tahmin ederek 10 dolr işaretini aşabileceğini öne sürdü. Bu arada, kripto uzmanı Jason Appleton ADA’nın 32 dolara ulaşacağını öngörerek piyasadaki en iyi altcoin’lerden biri olma potansiyeline işaret etmişti.

Ali Martinez daha önce 2020’den itibaren tarihsel bir hareketten bahsetmiş ve ADA’nın 7 dolara ulaşabileceğini öne sürmüştü. ADA bu yazının yazıldığı sırada yaklaşık olarak 0,78 dolardan işlem görüyor. Tahminler iyimser olsa da ADA’nın 10 dolar işaretine çıkması için önemli miktarda sermaye çekmesi gerekiyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/tam-12x-cardano-ic...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Cardano’da (ADA) Boğaların ve Ayıların Savaşı! Galip Gelen Hangi Taraf?
CoinTürk
Cardano’da (ADA) Boğaların ve Ayıların Savaşı! Galip Gelen Hangi Taraf?

06/09/2024

·

43 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)