Logo
Cardano Ecosystem

Bithub

01/29/2024

·

25 views


Tajemniczy tweet założyciela Cardano. Co autor miał na myśli? | BitHub.pl

Ostatnia aktualizacja sty 29, 2024 161 Charles Hoskinson, założyciel Cardano, opublikował tweet, który wzbudził zainteresowanie i wywołał dyskusję w kryptowalutowej społeczności. 27 stycznia...

Tajemniczy tweet założyciela Cardano. Co autor miał na myśli? | BitHub.pl

Ostatnia aktualizacja sty 29, 2024 161

FlyingAtom Kantor 420

Charles Hoskinson, założyciel Cardano, opublikował tweet, który wzbudził zainteresowanie i wywołał dyskusję w kryptowalutowej społeczności. 27 stycznia napisał: „Udało się 46c95d04c238df47dbbbad3ea70823f581594ea0c4e3bfabb4626e557dfc7a45”. Post wywołał falę spekulacji wśród członków społeczności, którzy zastanawiają się nad jego znaczeniem.

Co autor Cardano miał na myśli?

Wśród komentujących byli ci, którzy sugerowali, że Hoskinson świętował jakieś osiągnięcie. Inni spekulowali, że mógł nawiązywać do transakcji Qsig lub sukcesu warsztatów kwantowych z naukowcami ETH i ADA. Byli też tacy, którzy gratulowali założycielowi Cardano i całej społeczności. Niektórzy jednak uważają, że tweet Hoskinsona może mieć głębsze znaczenie, które pozostanie tajemnicą.

W ostatnim czasie Input Output Global (IOG), twórca Cardano, ogłosił postępy w badaniach. Grupa badawcza IOG opublikowała pracę nad Uniwersalnymi Anonimowymi Podpisami (UAS), która została zaakceptowana na konferencji FC’24. Praca zatytułowana „Podstawy Anonimowych Podpisów: Formalne Definicje, Uproszczone Wymagania i Konstrukcja na Podstawie Ogólnych Założeń” zostanie przedstawiona na Financial Cryptography Conference w 2024 roku.

Zobacz także: Solana wprowadza błyskotliwą rewolucję dla deweloperów. Masa nowych możliwości!

We did it 46c95d04c238df47dbbbad3ea70823f581594ea0c4e3bfabb4626e557dfc7a45

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) January 27, 2024

Idzie nowe czyli kryptografia kwantowa

Qsig, przełomowe wydarzenie badawcze, rozpoczęło się 26 stycznia, skupiając naukowców i liderów branży na badaniu nowych możliwości w informatyce, które zostały umożliwione przez technologie kwantowe. W wydarzeniu wzięli udział m.in. główny naukowiec IOG, profesor Aggelos Kiayias oraz Justin Drake z Ethereum Foundation. Inspiracją do Qsig były niedawne odkrycia w dziedzinie kryptografii kwantowej.

Na chwilę obecną Hoskinson nie wyjaśnił kontekstu ani znaczenia swojego posta. Jego niejasny tweet pozostawia otwarte drzwi dla interpretacji. Bez względu na to, czy był to sposób na zabawę, świętowanie osiągnięcia, czy przekazanie ważnej wiadomości, spekulacje nadal trwają.

Pomimo tajemniczości przekazu, ostatnie osiągnięcia i badania przeprowadzone przez IOG oraz zaangażowanie w projekty takie jak Qsig pokazują, że Cardano i jego zespół nadal intensywnie pracują nad rozwojem ekosystemu. To z kolei może mieć znaczący wpływ na przyszłość Cardano jako jednej z przewodnich platform blockchain.

Może Cię również zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom

BlogPrezesa

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Bithub

ORIGINAL SOURCE

https://bithub.pl/kryptowaluty/tajemnicz...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bithub

See more
Przyszłość kryptowalut zagrożona? Rozpaczliwy apel twórcy Cardano | BitHub.pl
Bithub
Przyszłość kryptowalut zagrożona? Rozpaczliwy apel twórcy Cardano | BitHub.pl

last Thursday at 6:05 AM

·

15 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)