Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

10/15/2021

·

778 views


Tahminleri Başarılı Analist: Bu 3 Altcoin Ağır Düzeltme Görebilir!

Meşhur kripto analisti devasa popüler altcoin Polkadot tahminini açıkladı, üç diğer altcoin olan Cardano, Solana ve VeChain için fiyat uyarısında bulundu. Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Polkadot (DOT) konusunda son derece iyimserken, birkaç popüler altcoin’in daha fazla düzeltmeyle...

Tahminleri Başarılı Analist: Bu 3 Altcoin Ağır Düzeltme Görebilir!

Meşhur kripto analisti devasa popüler altcoin Polkadot tahminini açıkladı, üç diğer altcoin olan Cardano, Solana ve VeChain için fiyat uyarısında bulundu. Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Polkadot (DOT) konusunda son derece iyimserken, birkaç popüler altcoin’in daha fazla düzeltmeyle karşılaşabileceği konusunda uyarıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

  •  Polkadot 100 Doları Görecek!

Hangi Altcoin 100 doları bulacak?

Trader ve analist, 442.000 Twitter takipçisine DOT‘un mevcut piyasa döngüsünde 100 doların üzerine çıkmaya “programlanmış” göründüğünü söylüyor. Bir Fibonacci uzatma modeli kullanarak, potansiyel hedefler olarak 75 ve 115 doları özetliyor. Poppe şöyle diyor: “Boğa döngüsüne girerken 37 dolar civarındaki alanın tutacağını varsayarsak, piyasalara şimdiden girip giremeyeceğinizi veya bir yeniden test olup olmadığını merak edebilirsiniz. Böylece potansiyel bir düşüş ve potansiyel kazanç senaryosu türetmiş olursunuz. Yani sizin için [yukarı yönlü] hedefler 75 ila 115 dolar… 38 dolar civarında sürdüreceğimiz gerçeğini analiz ederseniz, o zaman potansiyel kayıp ve geçersizlik 32 dolardan önceki bu düşük seviyede.”

  •  Bu Altcoin’den Gözlerimi Alamıyorum!

3 Altcoine düzeltme

Cardano’ya (ADA) gelince, Van de Poppe, piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto varlığının Bitcoin (BTC) tablosunda düşüş sinyalleri gönderdiğini söylüyor. Poppe: “Bitcoin’e karşı Cardano, burada yoğun bir yükseliş, düşüş eğilimi gösteriyor ve şu anda genel aşağı yönlü ivme ile sonuçlanan zayıflık gösteriyor.” Kripto para analisti, yayın sırasında yaklaşık 1,75 dolar değerinde olan 0,00002930 BTC civarında destek tutarsa ​​bir satın alma fırsatının ortaya çıkabileceğini söylüyor. Poppe diyor ki:

Sürdürülmesini görmek istediğim can alıcı alan genel olarak bu seviye [1.75 dolar]. Eğer bu burada devam edecekse, ki bunu zor bulabilirim, o zaman bu bölgelerde potansiyel uzun girişler için herhangi bir şey arıyorum. Bu değer kaybedilirse, yeniden yükselişe geçmeden önce 0.0000150 BTC [0.90 dolar] ve 0.00002 [1.19 dolar] BTC civarındaki alana bakacağımızı düşünüyorum.

  •  Bu 3 Altcoin, SOL'un İzinden Gidecek!

Van de Poppe, Solana‘nın (SOL) “ağır düzeltme” yaşamasını beklediğini söyledi. Kripto analistine göre, ideal fırsat Solana’nın yaklaşık %67 oranında düzeltme yaparak SOL/BTC grafiğinde şu anda 80.40 dolar değerinde olan 0.00135 BTC seviyesine düşmesinden sonra olacaktır. Poppe “Solana, aynı resim. Ağır düzeltme büyük ihtimalle gerçekleşecek. Bu noktada Solana’yı satın almak için baktığım bir bölge var. Bu bölge (0.00135 BTC). Oraya kadar Solana ile ilgilenmiyorum. Bu %67’lik bir düzeltici hamle” dedi.

  • Analistler, Piyasadaki En İyi 10 Altcoin Projelerini Belirledi!

Kripto para analisti ayrıca, aşağı doğru bir eğilim gösterdiğini söylediği tedarik zinciri yönetimi blockchaini VeChain’e (VET) de bakıyor. Poppe: “Bu döngüde de görebildiğimiz şey, daha düşük zirveler [ve] daha düşük düşüşler yaptığımızdır. Ayrıca, direniş için daha önce verilen desteği de her zaman reddediyoruz.” Van de Poppe’ye göre, VET/BTC tablosundaki “en iyi potansiyel giriş noktası”, sırasıyla 0.066 dolar ve 0.089 dolar değerinde 0.00000110 BTC seviyesi veya 0.00000150 BTC’dir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Takip et

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/analist-bu-3-altc...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kriptokoin

See more
FLOKI ve Bu 15 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmeleri Var!
Kriptokoin
FLOKI ve Bu 15 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmeleri Var!

01/20/2023

·

51 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X