Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

04/03/2023

·

69 views


SXP ve Bu 9 Coin Sosyal Medya Patlaması Yaşıyor!

Kripto para piyasası, yeni altcoin projeleri ile beraber yükselişe geçiyor. Özellik SXP ve bu 9 coin, sosyal medya patlaması ile daha üst seviyelere yerleşti! Sosyal analiz platformu LunarCrush’ın paylaştığı...

SXP ve Bu 9 Coin Sosyal Medya Patlaması Yaşıyor!

Kripto para piyasası, yeni altcoin projeleri ile beraber yükselişe geçiyor. Özellik SXP ve bu 9 coin, sosyal medya patlaması ile daha üst seviyelere yerleşti! Sosyal analiz platformu LunarCrush’ın paylaştığı listede, Cardano (ADA), Aptos (APT), Monero (XMR), Stacks (STX) gibi popüler altcoin’ler de yer alıyor! İşte detaylar…

ADA, SXP ve bu kripto para projeleri, sosyal medya’da yaşadığı patlama ile ön plana çıkıyor!

Kripto para piyasasının önde gelen sosyal medya analiz platformu LunarCrush, sosyal baskınlığa göre en üst sıradaki 10 coin’i paylaştı. Platformun paylaştığı tweet’te aktarılan altcoin’ler ise şu şekilde; Cardano (ADA), Solar (SXP), Aptos (APT), Monero (XMR), Stacks (STX), Alchemy Pay (ACH), Neblio (NEBL), Polkastarter (POLS), Synthetix Network (SNX) ve Chainge Finance (CHNG).

Kripto para piyasasının yakından takip edilen popüler altcoin projesi Cardano (ADA), LunarCrush tarafından paylaşılan sosyal medya analizinde ilk sırada yer alıyor. Sosyal aktivite seviyesindeki büyük patlamayla dikkat çeken altcoin projesi ADA, fiyatında da yükselişler gördü. Anlık olarak Cardano, 0,396546 dolardan işlem görüyor. Bununla beraber sosyal medya etkinliğine ait veriler, Twitter akışlarında yapılan gezinti, yenilikler, stake etme ve ADA Fiyatı hakkındaki tartışmaları gösteriyor.

Cardano won't just be a top EVM chain

It will also be a top gaming chain🔥

Paima is a L2 for onchain games with ANY web2 language using ANY game engine

Now live for EVERY Cardano user from ANY wallet

All in pure ADA

Making Cardano a top gaming chain by user count🚀 pic.twitter.com/NNiia22p84

— Paima Studios (@PaimaStudios) April 3, 2023

Diğer yandan layer-2 oyun motoru Paima Studios tarafından Twitter üzerinden paylaşılan son veriler, Cardano’nun artık sadece en iyi EVM chain projesi olmayacağını, bununla beraber en iyi oyun chain’lerinden biri olacağını öne sürüyor. Bir diğer yandan Milkomeda’nın kurucu ortağı Sebastion Guillemot da Paima ile aynı yönde düşündüğünü aktarmak amacıyla, Paima’nın tweet’ini retweet ederek yeniliği övdü.

Öte yandan Paima, oyuncuların uygulamalarını Cardano ekosistemine dağıtmalarını da destekleyeceğini duyurdu. Daha önce bildirildiği gibi, Cardano kullanıcıları yakında herhangi bir Cardano (ADA) cüzdanı ile Ethereum Sanal Makine akıllı sözleşmelerine erişebilecek ve bu da sağlanan faydayı artırarak fiyatlarda büyük bir artışa işaret edebilir.

Cardano ekosistemini büyütürken, en iyi proje olma yolunda emin adımlar atıyor!

Cardano (ADA), ekosistem üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Birlikte çalışılabilirlik üzerine çalışan kripto para projesi için WanChain, geçtiğimiz Temmuz ayında IOG ve MLabs ile Cardano işbirliğinin kritik ayrıntılarını paylaşmıştı. kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere son güncellemeden sonra, WanChain yakın tarihli bir raporda Cardano’nun chain’ler arası işlemlere destek vermek için gereken Haskell akıllı sözleşmelerini tamamen geliştirdiğini açıkladı. Bununla beraber Wanchain’in köprü düğümleri de güncellendi ve artık Cardano akıllı sözleşmelerini çağırma amacıyla UTXO işlemleri yapabiliyor.

Bununla beraber heyecan verici bir duyuru olarak Cardano’nun crosschain köprüleri artık ön üretimde ve tamamen işlevsel olarak çalışıyor. Üretim Öncesi, Cardano’nun “Devnet” ve “Preview”dan sonra gelen en olgun geç aşama test ağıdır ve Cardano ana ağına uygulamaları dağıtmadan önceki son adım olarak hizmet ettiği için Cardano ana ağına yakından benzeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılar artık ADA’larını EVM uyumlu herhangi bir chain’e taşıyabilir ve geri alabilir.

 Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

AD

NotifyLog.com - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT NOW!


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/sxp-ve-bu-9-coin-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Kriptokoin

See more
PEPE Değil! Yatırımcıların Radarında Bu Altcoinler Var Kriptokoin.com
Kriptokoin
PEPE Değil! Yatırımcıların Radarında Bu Altcoinler Var Kriptokoin.com

05/27/2023

·

13 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)