Spalić Cardano (ADA) to jak odbić komuś żone – uważa Charles Hoskinson

4 weeks ago    142 views
Telegram LinkedIn
RavenDex, First Cross-Chain Swap DEX On The Cardano Ecosystem

Projekty takie jak np. Binance Coin (BNB), zyskały sławę dzięki spalaniu tokenów o wartości setek milionów dolarów. Wszystko po to, aby zmniejszyć podaż i zwiększyć cenę. Jednak Cardano nie zamierza przeprowadzać takich akcji. Tak przynajmniej wynika ze słów założyciela. Nie przebierając w słowach, Charles Hoskinson stwierdził, że spalanie ADA można porównać do odbicia komuś żony lub kradzieży artykułów spożywczych.

Hoskinson przeprowadził wczoraj niespodziewaną sesję ask-me-anything (AMA), w której zaprosił fanów do wspólnej interakcji.

Surprise AMA 09/19/2021 https://t.co/HZVcDdtUfo

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) September 19, 2021

Tematy poruszane podczas rozmowy były różne. Od szczepionki na COVID-19, przez krytyków Cardano, nieetyczne projekty budujące na sieci, Karla Maxa i komunizm oraz oczywiście przyszłość ADA. I wtedy padło pytanie – “Czy możemy zacząć spalać ADA dla większej rzadkości?”.

Hoskinson wcale nie był zachwycony pytaniem i odpowiedział sarkastycznie:

Tak się cieszymy, że możesz nam powiedzieć, że musimy niszczyć pieniądze innych ludzi, żebyś mógł zarobić trochę dodatkowych pieniędzy, a potem sprzedać ADA i przejść do czegoś innego. Dlaczego poprzestać na kradzieży cudzych ADA, aby nadać swoim trochę więcej wartości?

W dalszej części wypowiedzi, Hoskinson porównał spalanie ADA do kradzieży lub odbicia komuś żony:

Co powiesz na to, że kiedy idziesz do supermarketu, nie musisz płacić za artykuły spożywcze? Po co w ogóle umawiać się na randki lub mieć związki? Jeśli widzisz żonę jakiegoś faceta, która ci się podoba, powinniśmy ją po prostu złapać i dać ci ją.

Założyciel Cardano dalej porównał spalanie do kradzieży benzyny z samochodów innych ludzi tylko po to, by zasilić swój własny i uniknąć płacenia na stacji benzynowej.

Palić czy nie palić? Oto jest pytanie

Podczas gdy niektórzy z jego fanów skrytykowali jego ostrną odpowiedź, Hoskinson pozostał nieugienty, mówiąc:

Ta osoba jest w pełni świadoma, że to, o co prosi, to zniszczenie czyjejś własności i wartości, aby się wzbogacić

Chociaż twórca Cardano twierdzi, że spalanie jest sposobem na okradanie wielu dla dobra nielicznych, Binance tylko w tym roku spalił już tokeny BNB o wartości 1 miliarda. Ostatnie spalenie miało miejsce w lipcu, kiedy to pozbyto się z obiegu 1,3 miliona BNB, wycenianych wówczas na blisko 400 milionów dolarów. W kwietniu spalono BNB warte 600 milionów dolarów.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.


P2P Finance - Maximize your passive income with Cardano's first DeFi ecosystem.
P2P Finance is the first ecosystem that introduces an Affiliate / Referral program, with address milestones, to the DeFi industry. The P2P Token has 4 utilities, used to unlock the plethora passive earning opportunities within the platform. More Info - https://p2p.finance
Read the article in Beincrypto - PL

P2P Finance - Maximize your passive income with Cardano's first DeFi ecosystem