Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

06/10/2024

·

44 views


Sosyal Medya Üzerinde Hakkında En Çok Konuşulan Kripto Paralar Belli Oldu! Biri Bitcoin, Diğeri İse Oldukça Sürpriz

Güncelleme: 10.06.2024 - 22:50 Kripto para analiz şirketleri arasında en popülerlerden biri olan Santiment, yayınladığı yeni bir raporda en çok sosyal ilgiye sahip olan kripto varlıkları inceledi. Santiment...

Sosyal Medya Üzerinde Hakkında En Çok Konuşulan Kripto Paralar Belli Oldu! Biri Bitcoin, Diğeri İse Oldukça Sürpriz

Güncelleme: 10.06.2024 - 22:50

Kripto para analiz şirketleri arasında en popülerlerden biri olan Santiment, yayınladığı yeni bir raporda en çok sosyal ilgiye sahip olan kripto varlıkları inceledi.

Santiment verilerine göre, sosyal medya platformları arasında hakkında en çok konuşulan kripto paralar Bitcoin (BTC) ve Cardano (ADA) oldu.

Santiment analistleri, BTC için 70.000 dolar seviyesinde boğalar ve ayıların büyük bir savaş verdiğini ve Bitcoin’in piyasa değerinin Apple’ınkinden neredeyse %50 daha düşük olduğunu belirttiler.

Buna ek olarak Cardano’nun sosyal medya platformlarında sıkça konuşulma nedeni olarak ise platformun kısa bir süre önce sahip olduğu akıllı sözleşmeler, NFT’ler, Ethereum ile sürekli olarak karşılaştırılması ve ADA ağının merkeziyetsizliğinin giderek büyümesini gösterdi.

Veriler, Bitcoin hakkında konuşulan konuların neredeyse yarı yarıya olumlu ve olumsuz olduğunu gösteriyor. Diğer taraftan Cardano için ise ilginç bir şekilde sosyal medyadaki tartışmaların yarısından fazlası olumlu tarafta.

Olumlu ve olumsuz toplam olacak şekilde sosyal medya platformlarında haklarında en fazla konuşulan kripto paralar şöyle sıralandı:

 1. BTC
 2. ADA
 3. LRC
 4. XRP
 5. SOL
 6. MNTC
 7. GAME
 8. BNB
 9. ALGO
 10. AVAX

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/sosyal-me...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano Kurucusu Charles Hoskinson'dan Açıklama: "ADA, Tarihinin En Büyük Değişimine Hazırlanıyor"
Bitcoin Sistemi
Cardano Kurucusu Charles Hoskinson'dan Açıklama: "ADA, Tarihinin En Büyük Değişimine Hazırlanıyor"

06/10/2024

·

33 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more  DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)