Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

10/26/2021

·

433 views


Solana ve Cardano Fiyat Analizi: SOL ve ADA İçin Ufukta Yeni ATH Var mı?

Kripto para piyasası, Salı günü Asya seansının sonuna doğru hızla yeşile döndü. Çoğu kripto para birimi, Pazartesi günü yaşanan düzeltmeden sonra tekrar ivme kazandı. Bitcoin (BTC) son 24 saatte yüzde 1 artarak 62.498 dolardan işlem görürken, Ethereum (ETH) yüzde...

Solana ve Cardano Fiyat Analizi: SOL ve ADA İçin Ufukta Yeni ATH Var mı?

Kripto para piyasası, Salı günü Asya seansının sonuna doğru hızla yeşile döndü. Çoğu kripto para birimi, Pazartesi günü yaşanan düzeltmeden sonra tekrar ivme kazandı. Bitcoin (BTC) son 24 saatte yüzde 1 artarak 62.498 dolardan işlem görürken, Ethereum (ETH) yüzde 2,4 artışla  4.210 dolardan işlem görüyor. Cardano (ADA) ve Solana (SOL) da tekrar yükselişe geçti.

Solana fiyat analizi: Teknik veriler düzeltmeye işaret tediyor

Solana fiyatı, 200 dolar seviyesini destek  alanına çevirdi ve yeni ATH’sini hedefliyor. Cardano ise  100 günlük SMA tarafından sağlanan kritik destek ile yükselişe hazır. Solana, Bitcoin ile birlikte yükseliş kaydeden altcoin’ler arasında. Geçen hafta, akıllı sözleşmeler tokeni 200 doların üzerine çıktı ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 215 doları geçerek 218 dolara yükseldi. An itibariyle, SOL daha yüksek bir seviyede destek sağladı ve 208 dolardan işlem görüyor.

Bu arada SOL, artan bir genel baskıyla karşı karşıya görünüyor ve bu yüzden 200 dolar seviyesini yeniden test edebilir. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD) halihazırda bir satış sinyalini gösteriyor ve bu, onaylanırsa talep alanına doğru başka bir geri çekilmeye yol açabilir. Büyüyen düşüş eğilimi, dört saatlik grafiğe dayalı Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) tarafından da teyit ediliyor. RSI geri çekildikçe, düzeltmeyi destekleyen oranlar artar.

Cardano fiyat analizi: Teknik veriler yükselişe işaret ediyor

Solana gibi 4. çeyrekte iyi performans sergilemesi beklenen Cardano da yeşil renkte. Beşinci en büyük kripto para birimi olan Cardano, 70 milyar dolarlık pazar payına ve son 24 saatte1.5 milyar dolarlık işlem hacmine sahip. Akıllı sözleşme tokeni, somut bir yükseliş ivmesi kazanırken, an itibariyle 2.19 dolardan işlem görüyor. ADA, 2.5 dolar seviyesindeki kritik engel nedeniyle, yaklaşık altı haftadır durgun bir fiyat hareketi sergiledi. Öte yandan, boğalar 2 dolarlık desteğin her ne pahasına olursa olsun savunulmasını sağladı. Fiyat şu anda önemli bir trend çizgisi direncinin üzerindeyken, Cardano’nun günü arz bölgesinin üzerinde kırmızı ile kapatma yeteneği daha yüksek.

100 SMA-günlük SMA tarafından ADA’ya sağlanan destek sayesinde, fiyatın boğaların lehine olma ihtimali artıyor gibi görünüyor. MACD ve RSI’ye göre, boğalar üstünlük sağladı. Artan yönde, Cardano’nun yükseliş trendini doğrulamak için en az 2,5 doların üzerinde olan 50 günlük SMA’nın üzerinde günü kapatması gerekiyor. Bitcoin tüm zamanalrın en yüksek seviyesini hedeflerken, Solana ve Cardano gibi atlcoin’ln de BTC’yi takip etmesi muhtemel.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/solana-ve-ca...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Bu Altcoin İçin Haftaya Çok Kritik: İşte Olacaklar!
KriptoArena
Bu Altcoin İçin Haftaya Çok Kritik: İşte Olacaklar!

01/29/2023

·

15 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X