Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto (TK)

07/14/2023

·

40 views


Solana (SOL), Polygon (Matic) ve Cardano (ADA) İçin Bir Delist Haberi Daha Geldi

Geçtiğimiz ay SEC tarafından açılan davalarda ismi geçen Solana (SOL), Polygon (Matic) ve Cardano (ADA) için kötü haberler gelmeye devam ediyor. İngiliz merkezli bankacılık ve finansal teknoloji şirketi...

Solana (SOL), Polygon (Matic) ve Cardano (ADA) İçin Bir Delist Haberi Daha Geldi

Geçtiğimiz ay SEC tarafından açılan davalarda ismi geçen Solana (SOL), Polygon (Matic) ve Cardano (ADA) için kötü haberler gelmeye devam ediyor. İngiliz merkezli bankacılık ve finansal teknoloji şirketi Revolut, bu üç altcoin için delist kararı aldı.

ABD’li müşterilerine Eylül 2023’e kadar bu hizmeti kaldıracaklarını söyleyen şirket yetkilileri, bu kararı SEC başta olmak üzere ABD düzenleyicilerin verdiği kararlar doğrultusunda aldıklarını iletti. 3 altcoin için 18 Eylül 2023 tarihine kadar delist işlemlerinin tamamlanması bekleniyor.

Altcoin boğa sezonu solana polygon cardano

SEC davaları sebebiyle geçtiğimiz yıllarda başta Ripple (XRP) olmak üzere birçok altcoin delist kararlarıyla karşı karşıya kalmıştı. Binance ve Coinbase’e açılan davalar sonrası da birçok ABD merkezli alım satım platformu, başta Solana (SOL), Polygon (Matic) ve Cardano (ADA) olmak üzere ismi geçen altcoin’ler için benzer kararlar almıştı. Dava sonuçlarına göre bu altcoin’lerin yeniden listelenme ihtimali bulunuyor.

Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Reddi: Trust Project yönergelerine uygun olarak BeInCrypto, haberlerde tarafsız ve şeffaf raporları garanti eder. Bu haber makalesi doğru ve güncel bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayalı herhangi bir karar vermeden önce tüm bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir.

AD

NFTxLV - Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Discover the intersection of art and blockchain with NFTxLV, where the world of NFTs collides with the allure of Las Vegas, creating an unforgettable experience for collectors, artists, and enthusiasts alike.GET TICKETS!


Read Original Article on BeInCrypto (TK)

ORIGINAL SOURCE

https://tr.beincrypto.com/solana-sol-pol...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from BeInCrypto (TK)

See more
XRP’nin Ardından SOL, ADA ve MATIC de Yeniden Listelenebilir: Fiyat Artıyor
BeInCrypto (TK)
XRP’nin Ardından SOL, ADA ve MATIC de Yeniden Listelenebilir: Fiyat Artıyor

07/14/2023

·

45 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)