Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

11/09/2021

·

397 views


Sıralamalar Değişiyor: ADA, SOL ve USDT Arasındaki Büyük Mücadele

Son zamanlarda Cardano (ADA), Solana (SOL) ve Tether (USDT) arasında piyasa hacmi bakımından yapılan sıralama noktasında bir mücadele olduğu görülüyor. Üç kripto para birimi arasındaki sıralama sürekli değişirken, şu an için Cardano’nun lider olduğu ifade edilebilir. En Büyük 4....

Sıralamalar Değişiyor: ADA, SOL ve USDT Arasındaki Büyük Mücadele

Üç kripto para birimi arasındaki sıralama sürekli değişirken, şu an için Cardano’nun lider olduğu ifade edilebilir.

Son zamanlarda Cardano (ADA), Solana (SOL) ve Tether (USDT) arasında piyasa hacmi bakımından yapılan sıralama noktasında bir mücadele olduğu görülüyor. Üç kripto para birimi arasındaki sıralama sürekli değişirken, şu an için Cardano’nun lider olduğu ifade edilebilir.

En Büyük 4. Kripto Mücadelesi

Yazının yayına hazırlandığı sırada ADA 76,2 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük dördüncü kripto para konumunda bulunuyor. ADA’yı 74,2 milyar dolar ile SOL takip ederken, SOL’u da 73,3 milyar dolar ile USDT takip ediyor.

Son zamanlarda atılan önemli adımlar sayesinde Solana’nın fiyatında oldukça önemli hamleler görüldü ve bu da piyasa değerine yansıdı. SOL gerilerden gelerek pek çok önemli kripto para birimini geride bıraktı.

Buna ek olarak SOL, Cardano fiyatında yaşanan artış öncesinde ADA’nın da bir süre üzerine yükselmeyi başardı. Ancak ADA fiyatında yaşanan artış sayesinde Cardano yeniden dördüncülüğü geri aldı.

Cardano ve Solana Fiyat Beklentileri

Analistler bu iki kripto para birimine oldukça güveniyor. çünkü iki kripto para biriminin projesi de içinde bulunduğumuz yılda çok önemli gelişmeler imza attı ve görünüşe göre henüz bizleri bekleyen yeni gelişmeler var.

Dolayısıyla başlayacak bir altcoin rallisi ile birlikte hem ADA’da hem SOL’da yeni zirvelerin görülmesinin oldukça mümkün göründüğü ifade ediliyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/siralamalar-degisi...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from CoinTürk

See more
Müjdeyi Önden Vermişlerdi Cardano Nihayet Başlattı! ADA Coin Yükselir Mi? › CoinTürk
CoinTürk
Müjdeyi Önden Vermişlerdi Cardano Nihayet Başlattı! ADA Coin Yükselir Mi? › CoinTürk

last Monday at 7:40 PM

·

12 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X