Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

02/20/2024

·

56 views


Sırada 1 Dolar Var! Analistten Gözde Altcoin İçin Dikkat Çeken Fiyat Tahmini!

Cardano (ADA), son yedi günde yüzde 13'ün üzerinde bir artış göstererek önemli bir çıkış yaptı.Kripto para analisti CryptoBusy, ADA'nın yakın zamanda 1 dolar seviyesine ulaşabileceğini öngörerek yatırımcılara umut verdi.ADA'nın fiyatı, teknik analiz ve piyasa dinamikleriyle birlikte gelecek dönemdeki önemli gelişmelerden etkilenebilir.Piyasa etkisi: Nötr


Sırada 1 Dolar Var! Analistten Gözde Altcoin İçin Dikkat Çeken Fiyat Tahmini!

Cardano (ADA) kripto para piyasasında önemli adımlar atıyor. Popüler altcoin’in fiyatı son yedi günde yüzde 13’ün üzerinde artış gösterdi. Spekülasyonlar altcoin’in gelecekteki potansiyel fiyat hareketleri etrafında dönerken, yatırımcılar ADA’nın fiyat yörüngesine ilişkin tahmin yürütebilmek için uzmanların yorumlarını yakından takip ediyor. Ünlü kripto para analisti CryptoBusy, kısa süre önce ADA’nın Cardano topluluğuna iyimserlik aşılayarak 1 dolar seviyesine ulaşabileceği öngörüsünde bulundu.

Analistin ADA İçin 1 Dolar Öngörüsü

Anonim kripto para analisti CryptoBusy, popüler sosyal medya platformu X’te yakın zaman önce ortaya koyduğu fiyat tahmininde Cardano’nun ADA’sının 1 dolar seviyesine yaklaşması konusunda iyimserliğe neden oldu. Potansiyel bir yükseliş trendine işaret eden 784 günlük direncin kırılmasının ardından umut verici piyasa yapısının altını çizdi. Yine de CryptoBusy, ADA’nın bu olumlu ivmeyi devam ettirebilmesi için kritik 0,6691 seviyesini aşması ve bu seviyenin üzerinde kalıcılığını teyit etmesi gerektiğini vurgulayarak, kripto para trendlerini değerlendirmede teknik analizin önemini vurguladı.

ADA meraklıları daha fazla fiyat hareketini hevesle beklerken, dikkatler altcoin’in yukarı yönlü yörüngesini koruyup koruyamayacağına ve uzun zamandır beklenen 1 dolarlık kilometre taşına ulaşıp ulaşamayacağına odaklanmış durumda. Cardano’nun yörüngesi aynı zamanda daha geniş piyasa eğilimlerinden de etkileniyor ve kripto para piyasasındaki son yükseliş eğilimi, ABD’deki spot Bitcoin ETF‘leri onayı sonrası Bitcoin’e artan yatırımın etkisiyle ADA’nın ivmesine katkıda bulunuyor.

Ayrıca, Bitcoin’in blok ödülüm yarılanması ve SEC tarafından bir spot Ethereum ETF‘sinin onaylanması olasılığı, kripto para piyasasındaki yatırımcı güvenini artırarak ADA’nin yörüngesini etkileme potansiyeli ile öne çıkıyor.

Cardano’nun Fiyatını Etkileyebilecek Etmenler

Piyasa dinamiklerinin ötesinde, ADA’nın gelecekteki görünümü, yaklaşan dönüştürücü güncellemeler ve kurucusu Charles Hoskinson‘ın vizyonuyla şekilleniyor. 2024’ün ilk yarısında kullanıma sunulması planlanan Chang Hardfork ve Plutus V3 güncellemesi, Cardano ağı için önemli kilometre taşlarına karşılık geliyor.

Hoskinson, Plutus V3’ün oyunun kurallarını değiştiren doğasını vurgulayarak Cardano’nun merkeziyetsiz uygulamalar (dApps) ve diğer Blockchain ağlarıyla birlikte çalışabilirliği üzerindeki etkilerine vurgu yaptı. Chang Hardfork, Cardano’nun 2024 yılına yönelik iddialı yol haritasında belirtildiği gibi Voltaire dönemini başlatarak tam topluluk yönetimine doğru stratejik bir geçişe işaret ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/sirada-1-dolar-var...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Gözünüz Bu Altcoin’de Olsun! 2 Uzman 8x-14x Yükselmesini Bekliyor!
CoinTürk
Gözünüz Bu Altcoin’de Olsun! 2 Uzman 8x-14x Yükselmesini Bekliyor!

last Wednesday at 1:30 PM

·

18 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)