Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

06/06/2024

·

36 views


Shiba Inu ve Cardano Balina Faaliyetleri Yükselişte - Kripto Teknik Haber

Kripto para piyasası son zamanlarda Shiba Inu (SHIB) ve Cardano (ADA) üzerinde önemli hareketlere tanık oldu; çünkü her iki token de büyük ölçekli işlemlerde önemli artışlar yaşadı. Santiment raporları, bu artışın büyük ölçüde, 100.000 doları aşan işlemlerle karakterize edilen balina yatırımcılarının artan ilgisinden kaynaklandığını gösteriyor. Bu hafta SHIB ve ADA için bu kadar büyük işlemlerin […]

Shiba Inu ve Cardano Balina Faaliyetleri Yükselişte - Kripto Teknik Haber
Cardano
Cardano

Kripto para piyasası son zamanlarda Shiba Inu (SHIB) ve Cardano (ADA) üzerinde önemli hareketlere tanık oldu; çünkü her iki token de büyük ölçekli işlemlerde önemli artışlar yaşadı. Santiment raporları, bu artışın büyük ölçüde, 100.000 doları aşan işlemlerle karakterize edilen balina yatırımcılarının artan ilgisinden kaynaklandığını gösteriyor.

Bu hafta SHIB ve ADA için bu kadar büyük işlemlerin sayısı 2024 ortalamasına göre iki kattan fazla arttı.

Gönderiye eklenen grafikte, ADA tokenı için bu kadar büyük işlemlerin mevcut rakamının 875 ve SHIB tokeni için 321’de kaldığı görülüyor. Bu rakamlar bir önceki güne kıyasla çok daha büyük bir artış anlamına geliyor.

SHIB ile ilgili ilginç aşırı balina faaliyeti bildirdi; çünkü 2021’in başlarında süper tokenı satın alan balinalar yakın zamanda 33,28 milyon dolara eşdeğer 1,3 trilyondan fazla Shiba Inu biriktirdi.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/shiba-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Önemli Bir Dönüm Noktasında 90 Milyon İşleme Ulaştı - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Önemli Bir Dönüm Noktasında 90 Milyon İşleme Ulaştı - Kripto Teknik Haber

05/06/2024

·

82 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)