Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

·

9 views


Shiba Inu, Cardano a Everlodge: Kryptomeny, od ktorých sa do decembra očakáva cenový nárast

PR článok spoločnosti Everlodge. Nedávny predpredaj tokenu Everlodge vyvolal v kryptomenovej komunite ošiaľ. Niektorí analytici predpokladajú, že do konca roka môže kryptomena výrazne stúpnuť na cene. Okrem toho sú pozorne sledované aj kryptomeny Shiba Inu a Cardano, ktoré sa pokúšajú dostať na svoju pôvodnú hodnotu. Zhrnutie Shiba Inu môže do konca roka 2023 hodnotu 0,00001078 dolára […]

Shiba Inu, Cardano a Everlodge: Kryptomeny, od ktorých sa do decembra očakáva cenový nárast

| 8. septembra 2023

Kategorie: Sponzorované články

Túto kryptomenu čaká do konca roka cenový nárast

Túto kryptomenu čaká do konca roka cenový nárast. Zdroj: everlodge.io

PR článok spoločnosti Everlodge. Nedávny predpredaj tokenu Everlodge vyvolal v kryptomenovej komunite ošiaľ. Niektorí analytici predpokladajú, že do konca roka môže kryptomena výrazne stúpnuť na cene. Okrem toho sú pozorne sledované aj kryptomeny Shiba Inu a Cardano, ktoré sa pokúšajú dostať na svoju pôvodnú hodnotu.

Zhrnutie

  • Shiba Inu môže do konca roka 2023 hodnotu 0,00001078 dolára
  • Cardano môže do konca roka dosiahnuť 0,37 dolára
  • Everlodge môže pri spustení nárast na cene

Zapojte sa do predpredaja Everlodge a vyhrajte luxusnú dovolenku na Maldivách

Zotavenie ceny Shiba Inu

Shiba Inu len v auguste zaznamenala prepad o 5,71 miliardy dolárov, čo znamená, že ekosystém je svedkom výrazného nárastu miery spálenia mincí z obehu.

Portál Shibburn.com, ktorý je oficiálnym sledovateľom takejto udalosti, odhalil, že nadšenci spálili 5 715 986 938 tokenov. K tomuto spáleniu tokenov Shiba Inu viedlo 763 jednotlivých transakcií. To predstavuje 173 % nárast v porovnaní s predchádzajúcim mesiacom.

Cena Shiba Inu je teraz na úrovni 0,00000797 dolára a objem obchodovania s touto kryptomenou stúpol o 15 %. Nárast objemu obchodovania naznačuje, že držitelia kryptomeny Shiba Inu začínajú trh vnímať pozitívnejšie a môžu tokenu do budúcnosti poskytnúť určitú úľavu. Podľa analýza ceny môže do konca roka dosiahnuť maximálny bod hodnoty na úrovni 0,00001078 dolára.

Cardano pravdepodobne porastie do konca roka 2023

Kryptomena Cardano klesla k cenovému pásmu 0,25 dolára a od polovice júla zaznamenala širokú škálu aktivít na reťazci. Veľkí hráči začali nakupovať a len za posledných šesť týždňov nahromadili ďalších 240 miliónov kryptomeny Cardano.

Celkovú cenu Cardana môže ovplyvniť dopyt na trhu, keďže ten zostáva silný. Knihy objednávok burzy odhaľujú, že obchody zoradili aktívne objednávky na nákup celkovo 75 miliónov ADA, v dôsledku čoho sa očakáva nárast ceny.

To je oveľa viac ako 45 miliónov mincí Cardano, ktoré sú na predaj. Podľa analýzy ceny Cardano môže do konca roka dosiahnuť 0,37 dolára.

Everlodge do decembra 2023 môže čakať masívny nárast

Spoločnosť Everlodge upútala vysokú pozornosť investorských kruhov vďaka svojmu prelomovému prístupu k investíciám do nehnuteľností. Rieši problémy v odvetví, ako sú vysoké náklady, nedostatočná likvidita a nedostatočná transparentnosť.

Okrem toho ekosystém Everlodge zavádza nové spôsoby, prostredníctvom ktorých môže ktokoľvek získať prístup k nehnuteľnostiam, zvýšiť ich likviditu a generovať pasívny príjem.
Okrem toho je projekt prevratný na trhu s nehnuteľnosťami a jeho prostredníctvom môže ktokoľvek začať obchodovať s luxusnými nehnuteľnosťami, ako sú vily, rekreačné domy, hotely alebo akékoľvek iné nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosti sú razené ako NFT a frakcionované. Výsledkom je, že namiesto toho, aby investori zaplatili od 1 do 10 miliónov dolárov, môžu sa dostať do hry už so 100 dolármi.
ELDG je natívny token, ktorý poháňa tento ekosystém. Tento natívny token sa počas druhej fázy obchoduje len za 0,016 dolára. Cena tokenu sa už zvýšila o 60 %. Analytici predpokladajú 20-násobný nárast do konca roka.

Zistite viac o predpredaji Everlodge:

Webstránka: http://www.everlodge.io/

Telegram: https://t.me/everlodge

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

×

AD

NFTxLV - Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Discover the intersection of art and blockchain with NFTxLV, where the world of NFTs collides with the allure of Las Vegas, creating an unforgettable experience for collectors, artists, and enthusiasts alike.GET TICKETS!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/shiba-inu-carda...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from Kryptomagazin SK

See more
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?
Kryptomagazin SK
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?

08/10/2023

·

47 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)