Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

05/02/2024

·

73 views


SEC Başkanı Gary Gensler'in Övdüğü Altcoin Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Güncelleme: 02.05.2024 - 14:15 Bitcoin liderliğinde altcoinler Nisan ayından bu yana büyük bir düşüş yaşarken bu kademeli düşüşte pek çok yatırımcı zarar etti. Ancak bazı altcoinler yaşadıkları büyük düşüle...

SEC Başkanı Gary Gensler'in Övdüğü Altcoin Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Güncelleme: 02.05.2024 - 14:15

Bitcoin liderliğinde altcoinler Nisan ayından bu yana büyük bir düşüş yaşarken bu kademeli düşüşte pek çok yatırımcı zarar etti.

Ancak bazı altcoinler yaşadıkları büyük düşüle yatırımcılarını hayal kırıklığına uğrattı. Bu noktada Intotheblock yaptığı paylaşımda hangi altcoin yatırımcılarının en çok zararda olduğunu açıkladı.

Buna göre listede ilk sırada bir zamanlar SEC Başkanı Gary Gensler’in övdüğü proje Algorand (ALGO) yer aldı. ALGO yatırımcılarının %91’i zararda bulunuyor. %2’si şu anda başabaş noktasında bulunurken, sadece %7’si kâr elde etti.

İkinci sırada popüler metaverse projesi The Sandbox (SAND) yer aldı. Buna göre SAND yatırımcılarının %84,5’i zararda bulunuyor.

Üçüncü sırada ise henüz boğa görmemiş altcoin projesi Arbitrum (ARB) yer alıyor. Buna göre ARB yatırımcılarının ise %83,4’ü zararda bulunuyor.

ALGO, SAND ve ARB’yi Axie Infinity (AXS,) Chiliz (CHZ), Cardano (ADA), Aave (AAVE), Lido DAO (LDO), Uniswap (UNI) ve Chainlink (LINK) takip etti.

“Bu grafik, yatırımcılarının en fazla zarara uğradığı en iyi altcoin projelerini gösterir.

Algorand, yatırımcılarının %91’inin zarara uğramasıyla listenin başında yer alıyor.

Arbitrum, Sandbox ve Axie Infinity zarar sıralamasında birbirine yakın ve yatırımcılarının yaklaşık %80’i zararda.

Büyük zararlara rağmen bu varlıklar, güçlü temeller ve zincir içi faaliyet ve büyüme işaretleri gösterdikleri sürece büyük fırsatlar sunabilir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/sec-baska...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
Sosyal Medya Üzerinde Hakkında En Çok Konuşulan Kripto Paralar Belli Oldu! Biri Bitcoin, Diğeri İse Oldukça Sürpriz
Bitcoin Sistemi
Sosyal Medya Üzerinde Hakkında En Çok Konuşulan Kripto Paralar Belli Oldu! Biri Bitcoin, Diğeri İse Oldukça Sürpriz

yesterday at 7:50 PM

·

8 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)