Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

10/22/2022

·

366 views


Santiment’ten İddialı Tahmin: Bu Altcoin 3 Ay İçinde 2 Katına Çıkacak!

Kripto analitik firması Santiment, verilerine dayanarak, ADA'nın şu anda değerinin altında olduğunu ve önümüzdeki üç ay içinde fiyatının muhtemelen iki katına çıkacağını söylüyor. ADA 2 Katına Çıkacak Mı? 13 Nisan 2021'de Santiment, bir blog yazısında Sanbase platformuna “MVRV oranı...

Santiment’ten İddialı Tahmin: Bu Altcoin 3 Ay İçinde 2 Katına Çıkacak!

Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto analitik firması Santiment, verilerine dayanarak, ADA’nın şu anda değerinin altında olduğunu ve önümüzdeki üç ay içinde fiyatının muhtemelen iki katına çıkacağını söylüyor.

ADA 2 Katına Çıkacak Mı?

13 Nisan 2021’de Santiment, bir blog yazısında Sanbase platformuna “MVRV oranı (Z-skor)” adlı bir metrik eklediğini duyurdu. Bu metrik, kripto paranın piyasası ile gerçekleşen değer arasındaki sapmayı ölçer. 21 Mart 2021’de yayınlanan bir blog gönderisinde ise Santiment, bunun neden yararlı bir ölçüm olduğu hakkında daha fazla bilgi verdi ve “Değerlendirme yöntemleri ve kripto para durum tespiti söz konusu olduğunda, MVRV oranı, on chain analistler arasında giderek daha popüler bir seçim haline geldi.” sözlerini kullandı.

Buna ek olarak firma açıklamalarına, “Dezavantajları olmasa da, metrik, belirli bir kripto paranın şu anda aşırı değerli mi yoksa düşük değerli mi olduğunu ve yaklaşan bir trendin tersine dönme olasılığını ölçmenin basit bir yolunu sunuyor.” sözleri ile devam etti.

Bu verilere göre bugün erken saatlerde Santiment, ADA‘nın şu anda Ocak 2019’dan bu yana “gerçekleşen değerine kıyasla en düşük nispi konumunda” olduğunu ve bunun “ortalama yatırımcı kayıplarına” dayalı olarak düşük değerlendiğini gösterdiğini tweetledi. Ayrıca, firmanın açıklamalarına göre bu veriler ışığında ADA önümüzdeki 3 ay içinde iki katına çıkabilir.

ADA Fiyat Yorumları

3 Ekim’de, Crypto Capital Venture’ın Kurucusu ve aynı zamanda popüler YouTube kanalı “Crypto Capital Venture”’ın ev sahibi Dan Gambardello, Cardano (ADA) için uzun vadeli fiyat hedefini verdi. Gambardello YouTube videosunda yaptığı açıklamalarda, Cardano için net bir vizyonu olduğunu ve risk almaya hazır olduğunu ifade ediyor. Cardano hakkında konuşmanın zamanı geldiğini dile getiren popüler isim, Cardano’nun merkezsilik, güvenlik ve ölçeklenebilirlik üçlemesine yaklaştığını ifade ediyor.

Bunlara ek olarak Cardano’nun temelinin ve sunduğu fırsatların sağlam olduğunu ifade eden analist, yükseliş beklentisinin arkasındaki nedenlerin de bu sebeplerle güçlü olduğunu dile getiriyor. ADA yazının kaleme alındığı sırada 0,34 dolardan işlem görüyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/santimentten-iddia...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Gözünüz Bu Altcoin’de Olsun! 2 Uzman 8x-14x Yükselmesini Bekliyor!
CoinTürk
Gözünüz Bu Altcoin’de Olsun! 2 Uzman 8x-14x Yükselmesini Bekliyor!

last Wednesday at 1:30 PM

·

25 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)