Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

08/14/2023

·

44 views


Santiment Verilerine Göre Bu Altcoindeki Balina Sayısı Rekor Düzeye Ulaştı!

Güncelleme: 14.08.2023 - 16:00 Cardano’yu (ADA) çevreleyen yatırımcı duyarlılığı düşüşte ancak bu durum kripto para ekosistemindeki büyük oyuncuları yatırım yapmaktan caydırmamış gözüküyor. Cardano Balinaları...

Santiment Verilerine Göre Bu Altcoindeki Balina Sayısı Rekor Düzeye Ulaştı!

Güncelleme: 14.08.2023 - 16:00

Cardano’yu (ADA) çevreleyen yatırımcı duyarlılığı düşüşte ancak bu durum kripto para ekosistemindeki büyük oyuncuları yatırım yapmaktan caydırmamış gözüküyor.

Cardano Balinaları Artan Varlıklarıyla Piyasa Duyarlılığına Meydan Okuyor

Dört ay önceki zirvesinden bu yana piyasa değerindeki %35’lik düşüşe rağmen Cardano balinaları, varlıklarını ikiye katlıyor gibi görünüyor.

Analiz firması Santiment’in yaptığı analiz şaşırtıcı bir eğilimi ortaya koyuyor. 100.000 ADA veya daha fazlasını tutan cüzdanların sayısı etkileyici bir şekilde 25.294’e ulaştı.

🐳 Trader sentiment toward #Cardano continues to be low as its market cap is down 35% since topping 4 months ago. However, the sharks & whales haven't been as deterred as one may think. There are now 25,294 wallets with 100K+ $ADA, the most in 16 months. https://t.co/Q5XKveRh5n pic.twitter.com/D0dcfM6LAy

— Santiment (@santimentfeed) August 14, 2023

Yüksek hacimli cüzdanlardaki bu artış, son 16 ayın en yüksek sayısına işaret ediyor ve önemli oyuncuların Cardano’nun uzun vadeli potansiyeline güvenmeye devam ettiğini gösteriyor.

Ölçeklenebilirlik, sürdürülebilirlik ve birlikte çalışabilirliğe odaklanmasıyla bilinen bir blok zinciri platformu olan Cardano, son aylarda inişli çıkışlı bir yolculuk yaşadı.

Piyasa değeri zirveden %35’lik bir düşüş yaşarken, daha büyük cüzdan sahipleri tarafından ADA tokenlerinin kararlı bir şekilde biriktirilmesi farklı bir tablo çiziyor.

Bu gelişme, kısa vadeli piyasa dalgalanmalarına ve endişelerine rağmen, önemli sayıda büyük oyuncunun Cardano’nun temel değerine ve gelecekteki potansiyeline inanmaya devam ettiğini göstermesi açısından dikkate değerdir.

Kripto para piyasası dinamikliğini koruduğu ve hızlı değişimlere maruz kaldığı için, balinaların davranışları Cardano için gelecekteki eğilimlerin önemli bir göstergesi olabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

NFTxLV - Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Discover the intersection of art and blockchain with NFTxLV, where the world of NFTs collides with the allure of Las Vegas, creating an unforgettable experience for collectors, artists, and enthusiasts alike.GET TICKETS!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/santiment...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from Bitcoin Sistemi

See more
Son 1 Ayda Geliştiriciler En Çok Hangi Altcoinlere Yöneldi? Santiment Açıkladı!
Bitcoin Sistemi
Son 1 Ayda Geliştiriciler En Çok Hangi Altcoinlere Yöneldi? Santiment Açıkladı!

08/15/2023

·

33 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)