Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

06/06/2024

·

29 views


Santiment Üç Altcoine Dikkat Çekti: "Balinalar Devreye Girdi, Yükseliş Yakın Olabilir!"

Santiment, balinaların fiyatlar yükselmeden önce Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB) ve JasmyCoin (JASMY) altcoinlerini biriktirmeye başladığını söyledi. Güncelleme: 06.06.2024 - 14:10 Bitcoin (BTC) ve...

Santiment Üç Altcoine Dikkat Çekti: "Balinalar Devreye Girdi, Yükseliş Yakın Olabilir!"

Santiment, balinaların fiyatlar yükselmeden önce Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB) ve JasmyCoin (JASMY) altcoinlerini biriktirmeye başladığını söyledi.

Güncelleme: 06.06.2024 - 14:10

Bitcoin (BTC) ve altcoinlerdeki son toparlanma, bazı altcoinleri satın alma çılgınlığının ortasına itiyor ve balinalar fiyatlar yükselmeden önce bunları biriktirmeye başlıyor.

Zincir içi verilere atıf yapan Santiment, büyük balina faaliyetlerine tanık olan üç altcoini açıkladı. Bu altcoinlerin Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB) ve JasmyCoin (JASMY) olduğunu belirten Santiment, bu birikimin bu üç altcoin için yükseliş sinyali olabileceğini belirtti.

ADA, JASMY ve SHIB’te balina aktivitesinin bu hafta bu yılın ortalamasına göre iki kattan fazla arttığını belirten Santiment balinalar gibi zengin yatırımcıların biriktiği sonucunu çıkardı.

Santiment’e göre, bu birikim ilgili altcoinler için yükseliş sinyali.

“Cardano, Shiba Inu ve Jasmy, her biri balina ilgisindeki ani bir yükselişin ardından tetiklenmiş gibi görünen dalgalanmaların tadını çıkarıyor.

Bu ağların her birindeki 100.000 doların üzerindeki işlemlerin miktarı, bu hafta olağan 2024 ortalamalarına kıyasla iki kattan fazla arttı ve bu da birikime işaret ediyor.”

Bu noktada 2021 boğasında SHIB yatırımında 400 bin dolarını 145 milyon dolar kazanan kurumsal balina yeniden SHIB toplamaya başladı.

Buna göre bu kurumsal yatırımcı 4.849 WETH (18,5 milyon dolar değerinde) karşılığında 715,8B SHIB aldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/santiment...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
Sosyal Medya Üzerinde Hakkında En Çok Konuşulan Kripto Paralar Belli Oldu! Biri Bitcoin, Diğeri İse Oldukça Sürpriz
Bitcoin Sistemi
Sosyal Medya Üzerinde Hakkında En Çok Konuşulan Kripto Paralar Belli Oldu! Biri Bitcoin, Diğeri İse Oldukça Sürpriz

last Monday at 7:50 PM

·

21 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)