Logo
Cardano Ecosystem

Koin Bülteni

05/08/2024

·

26 views


Santiment Paylaştı: Gözde Altcoin Alım Sinyali Veriyor!

Santiment, çoğu zaman başarılı bir şekilde çalışan teknik göstergeden yararlanarak alım yapılabilecek altcoin'i açıkladı. On-chain analiz platformu Santiment, 7 Mayıs tarihli paylaşımında Cardano (ADA) için alım sinyali verdi. RSI verileri üzerinden bir ölçüm yapan analistler, diğer birçok kripto para projesine kıyasla ADA'nın çok daha uygun ve düşük riskli bir fiyatta olduğunu kaydetti. ADA'nın RSI değerine en yakın ve makul bir alım noktasında sayılabilecek altcoin olarak Shiba Inu (SHIB) gösterildi. Buna karşılık yine RSI bakımından en pahalı ve riskli bölgede yer alan proje ise Ethereum (ETH) olarak kayıtlara geçti. CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %3 değer kaybeden ADA, yazım esnasında 0,44 dolardan işlem görüyor.

Santiment Paylaştı: Gözde Altcoin Alım Sinyali Veriyor!

Santiment, çoğu zaman başarılı bir şekilde çalışan teknik göstergeden yararlanarak alım yapılabilecek altcoin’i açıkladı.

On-chain analiz platformu Santiment, 7 Mayıs tarihli paylaşımında Cardano (ADA) için alım sinyali verdi. RSI verileri üzerinden bir ölçüm yapan analistler, diğer birçok kripto para projesine kıyasla ADA’nın çok daha uygun ve düşük riskli bir fiyatta olduğunu kaydetti.

ADA’nın RSI değerine en yakın ve makul bir alım noktasında sayılabilecek altcoin olarak Shiba Inu (SHIB) gösterildi. Buna karşılık yine RSI bakımından en pahalı ve riskli bölgede yer alan proje ise Ethereum (ETH) olarak kayıtlara geçti.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %3 değer kaybeden ADA, yazım esnasında 0,44 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Koin Bülteni

ORIGINAL SOURCE

https://koinbulteni.com/santiment-paylas...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Koin Bülteni

See more
ADA Kurucusundan Bitcoin Fork’u Altcoin İçin Büyük Teklif!
Koin Bülteni
ADA Kurucusundan Bitcoin Fork’u Altcoin İçin Büyük Teklif!

05/06/2024

·

29 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)