Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

04/30/2024

·

68 views


Santiment:" Bu Altcoin için Ralli Kapıda Olabilir!"

Güncelleme: 30.04.2024 - 18:05 Kripto para piyasasında yaşanan son düzletme sırasında altcoinlerdeki gerileme çift haneli rakamlara ulaşırken, popüler altcoin Cardano (ADA) da bu düzletmeden payını aldı. Bu...

Santiment:" Bu Altcoin için Ralli Kapıda Olabilir!"

Güncelleme: 30.04.2024 - 18:05

Kripto para piyasasında yaşanan son düzletme sırasında altcoinlerdeki gerileme çift haneli rakamlara ulaşırken, popüler altcoin Cardano (ADA) da bu düzletmeden payını aldı.

Bu noktada ADA, son 7 gün içerisinde %11 düşüş yaşarken zincir içi veri sağlayıcısı Santiment’ten ADA için yükseliş sinyali geldi.

Santiment’in verilerine göre, değeri 100.000 doları aşan miktarda Cardano işlemleri 8 Kasım’dan bu yana en yüksek seviyesine yükseldi.

Balina işlemlerindeki bu ani artışın fiyat için olumlu olduğunu belirten Santiment, balina hareketliliğinin tarihsel olarak potansiyel fiyat dönüşleriyle ilişkili olduğunu savundu.

“Cardano’da değeri 100 bin doları aşan balina işlemleri 8 Kasım’dan bu yana en yüksek miktara ulaştı.

Balina aktivitesindeki bu ani artışlar tarihsel olarak potansiyel fiyat dönüşleriyle ilişkilidir.

Ayrıca ADA’nın piyasa değeri 13 Mart’tan bu yana -%43 azaldı. “

🐳💥 #Cardano's whale transactions exceeding $100K in value has exploded to the highest amount since November 8th. These spikes in whale activity historically correlate with potential price reversals. $ADA's market cap has shrunk -43% since March 13th. https://t.co/alFMlZ9Kns pic.twitter.com/pN21IzS0ST

— Santiment (@santimentfeed) April 29, 2024

Cardano Fiyat Hareketi!

ADA‘nın fiyat performansını değerlendiren analistler geçtiğimiz haftalarda ADA’nın 0,50 dolar seviyesindeki kritik desteğini kaybederek önemli bir seviye olan 0,45 dolara kadar gerilediğini belirtti. Bu noktada analistler ADA fiyatı mevcut 0,45 dolar seviyesinin de altında bir düşüş yaşarsa potansiyel olarak düşüşlerin devam edebileceği konusunda uyardı.

Ancak analistler ADA’nın kritik seviye 0,50 doları başarılı bir şekilde aşabilmesi durumunda bu atılımın önemli bir ralliyi tetikleyebileceğini ve fiyatın 0,56 dolara kadar çıkabileceğini düşünüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/santiment...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
Sosyal Medya Üzerinde Hakkında En Çok Konuşulan Kripto Paralar Belli Oldu! Biri Bitcoin, Diğeri İse Oldukça Sürpriz
Bitcoin Sistemi
Sosyal Medya Üzerinde Hakkında En Çok Konuşulan Kripto Paralar Belli Oldu! Biri Bitcoin, Diğeri İse Oldukça Sürpriz

yesterday at 7:50 PM

·

8 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)