Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

02/28/2024

·

92 views


Santiment: "Bitcoin ve Ethereum'daki Bu Oran Yükseliyor, Zirve İçin Bir Sinyal Olabilir!"

Santiment, Bitcoin ve Ethereum'daki yüksek kârlılık durumunun, yerel zirvelerin geldiğine dair orta vadeli bir sinyal olduğunu belirtti. Güncelleme: 28.02.2024 - 14:23 Bitcoin liderliğinde başlayan yükseliş...

Santiment: "Bitcoin ve Ethereum'daki Bu Oran Yükseliyor, Zirve İçin Bir Sinyal Olabilir!"

Santiment, Bitcoin ve Ethereum'daki yüksek kârlılık durumunun, yerel zirvelerin geldiğine dair orta vadeli bir sinyal olduğunu belirtti.

Güncelleme: 28.02.2024 - 14:23

Bitcoin liderliğinde başlayan yükseliş Ethereum dahil tüm altcoinleri de hareketlendirdi. Bu noktada BTC, 59.000 doları aşarken ETH ise 3,300 doları aştı.

ETH’de bu yükseliş sonrası ilk olarak 3.500 dolar beklenirken popüler zincir üsstü veri sağlayıcısı Santiment, bu hafta Ethereum ağının, Kasım ayından bu yana en yüksek kâr/zarar oranını gördüğünü söyledi.

Hatta ETH’deki kâr/zarar oranının BTC’deki kâr/zarar oranını geride bıraktığını belirten Santiment, ETH için bu oranın 2,3’e 1’lik, BTC için ise 1,8’e 1’lik bir oran olduğunu ifade etti.

Bu oranın zarar edenlere kıyasla kârlı işlemlerin çok olduğuna işaret ettiğini söyleyen Santiment, hem Ethereum hem de Bitcoin ağlarındaki işlemler için artan kârlılık eğiliminin altını çizerek bu oranların ETH ve BTC sahipleri arasında olumlu bir duygu olduğunu gösterdiğini belirtti.

Santiment BTC ve ETH dışında Cardano‘ya da değinirken ADA için durumun farklı olduğunu söyledi. Zira Cardano, kârlı işlemlerden çok zarar eden işlem gören az sayıdaki altcoinlerden biri oldu.

Santiment son olarak yüksek kârlılık durumunun, yerel zirvelerin geldiğine dair orta vadeli bir sinyal olduğunu belirterek yatırımcıları uyardı.

“Bu hafta Ethereum ağı, Kasım ayından bu yana en yüksek karlı zincir içi transfer oranını görüyor. ETH için kâr zarar oranı 2,3’e 1’lik bir oranda hareket ediyor.

Bu arada Bitcoin’in kâr zarar oranı da 1,8’e 1 gibi oldukça yüksek bir oran olarak karşımıza çıkıyor.

Cardano (ADA) ise kârlı işlemlerden çok zarar eden işlemler gören az sayıdaki altcoinden biri oldu.

Genel olarak, yüksek kar elde etme, yerel zirvelerin potansiyel olarak ufukta görünmesi için iyi bir orta vadeli sinyaldir.

Kasım ayının sonlarında da bu Santiment metriği için benzer bir sinyal gördüğümüzde de bunu söylemiştik.”

📈 This week, the #Ethereum network is seeing its highest ratio of profitable #onchain transfers since November, with a 2.3 to 1 ratio of coins moving at a profit vs. loss. Meanwhile, #Bitcoin's ratio is also quite high at 1.8 to 1. #Cardano is one of the few seeing more loss… pic.twitter.com/wLpCEpt7bZ

— Santiment (@santimentfeed) February 27, 2024

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

Cardano Catalyst Project - Discover and Vote for our proposals in Fund 12 by July 11, 2024 11:00 UTC

If you are you using your ADA to vote in Cardano’s Project Catalyst don’t forget to voice your vote. We would be excited if you can see, comment, share and vote for us.Vote for Us


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/santiment...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from Bitcoin Sistemi

See more
Hükümet Destekli İsviçre Bankası'ndan XRP ve Avalanche (AVAX) Dahil 5 Altcoin İçin Güzel Haber!
Bitcoin Sistemi
Hükümet Destekli İsviçre Bankası'ndan XRP ve Avalanche (AVAX) Dahil 5 Altcoin İçin Güzel Haber!

07/02/2024

·

36 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)