Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

09/04/2023

·

18 views


Santiment: "Bitcoin ve Altcoinlerdeki Geri Çekilmeye Rağmen Bu Altcoin İyileşme Belirtisi Gösteriyor!"

Güncelleme: 04.09.2023 - 14:51 Bitcoin ve altcoinler geçtiğimiz hafta Perşembe günü SEC’ten spot Bitcoin ETF başvurularına dair ardı ardına gelen haberler sonrası güçlü bir satış baskısı yaşadı. BTC 26.000...

Santiment: "Bitcoin ve Altcoinlerdeki Geri Çekilmeye Rağmen Bu Altcoin İyileşme Belirtisi Gösteriyor!"

Güncelleme: 04.09.2023 - 14:51

Bitcoin ve altcoinler geçtiğimiz hafta Perşembe günü SEC’ten spot Bitcoin ETF başvurularına dair ardı ardına gelen haberler sonrası güçlü bir satış baskısı yaşadı.

BTC 26.000 dolar seviyesine gerilerken altcoinlerde de geri çekilmeler yaşandı. Bu geri çekilmeye rağmen Santiment, Cardano’nun (ADA) iyileşme belirtisi gösterdiğini söyledi.

Santiment yaşanan satış baskılarına rağmen Ocak ayının sonundan bu yana ADA’nın haftalık zincir içi işlem hacimleri %1.700 arttığına dikkat çekti.

Ayrıca, Cardano sosyal hakimiyetinin de arttığına işaret eden Santiment, bu artışın yatırımcıların ADA ilgisinin değişmeden kaldığını gösterdiğini belirtti.

“Cardano Nisan ayı yerel zirvesine kıyasla bastırılmış piyasa değerine rağmen hâlâ zincir içi işlem hacimlerinde artış görüyor.

Bu bağlamda ADA iyileşme belirtisi gsöterirken bu iyileşme herhangi bir sıçramada önemli bir rol oynar ve bu, artan ADA sosyal hakimiyetiyle birleştiğinde ADA için yükselişte hala umut vericidir. “

📈 .@Cardano is still seeing rising #onchain transaction volume despite its suppressed market value compared to its April local top. Utility plays an important role in any bounce, and this combined with adequate $ADA social dominance, is still promising. https://t.co/EbGxIN8wFd pic.twitter.com/Y9SRtbXLFq

— Santiment (@santimentfeed) September 4, 2023

Cardano Fiyatı!

2023 yılı boyunca Cardano 0,25 ila 0,46 dolar aralığında değişirken yazım esnasında 0,25 dolarlık alt sınıra yakın işlem görüyor.

Cardano 2023 yılı içerisinde SEC’ten de bir darbe aldı. Zira SEC önde gelen kripto para borsaları Binance ve Coinbase’e açtığı davalarda ADA‘nın da menkul kıymet olduğunu belirtti.

Santiment’in ifade ettiği iyileşme belirtileri, Cardano’nun ATH’si olan yaklaşık 3 dolara gidecek sürdürülebilir bir toparlanma getirebilecek mi zaman gösterecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

Cardano Catalyst Project - Discover and Vote for our proposals in Fund 10 by Sep 14th, 2023 11:00 UTC

If you are you using your ADA to vote in Cardano’s Project Catalyst don’t forget to voice your vote. We would be excited if you can see, comment, share and vote for us. Our Proposals.VOTE FOR US!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/santiment...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from Bitcoin Sistemi

See more
Tecrübeli Analistten İddia: "Cardano (ADA) Büyük Bir Çıkışa Hazırlanıyor" - Tarih Verdi
Bitcoin Sistemi
Tecrübeli Analistten İddia: "Cardano (ADA) Büyük Bir Çıkışa Hazırlanıyor" - Tarih Verdi

08/14/2023

·

39 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)