Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

11/27/2023

·

70 views


Santiment Analistleri DOGE ve ADA'yı Değerlendirdi: "Cardano'daki (ADA) Bu Gelişme Genellikle Fiyat Sıçramalarından Önce Yaşanır"

Santiment analistleri, Cardano'da yaşanan bir gelişmenin fiyat sıçramaları öncesinde gözlemlendiğini savundu. Güncelleme: 27.11.2023 - 23:35 Etkileyici bir gelişme olarak içerisinde bakiye bulunan...

Santiment Analistleri DOGE ve ADA'yı Değerlendirdi: "Cardano'daki (ADA) Bu Gelişme Genellikle Fiyat Sıçramalarından Önce Yaşanır"

Santiment analistleri, Cardano'da yaşanan bir gelişmenin fiyat sıçramaları öncesinde gözlemlendiğini savundu.

Güncelleme: 27.11.2023 - 23:35

Etkileyici bir gelişme olarak içerisinde bakiye bulunan Dogecoin (DOGE) cüzdanlarının sayısı ilk kez 5 milyonu aştı.

Diğer taraftan dünyanın en büyük kripto parası Bitcoin’de (BTC) ise bakiye bulunan cüzdan sayısındaki artış hızı azaldı. Kripto para analiz şirketi Santiment analistlerine göre bu verideki yavaşlama, büyük balinaların BTC’deki alım işlemlerinin ardından kar satışı yaptıkları anlamına geliyor.

Bununla birlikte Santiment analistleri ilginç bir şekilde içerisinde coin bulunan Cardano (ADA) cüzdanlarının sayısının azaldığına dikkat çekti. Analistlere göre bu verideki düşüş, kapitülasyon anlamına geliyor ve genellikle fiyattaki sıçramaların hemen öncesinde gerçekleşiyor.

💸 #Bitcoin traders are profit taking, as growth in existing wallets with more than 0 $BTC has slowed. Meanwhile, #Dogecoin wallets are surging and #Cardano wallets are dropping in number. Drops are a sign of capitulation, often foreshadowing price jumps. https://t.co/YXdnA9vo4I pic.twitter.com/jF5VaWEL9n

— Santiment (@santimentfeed) November 27, 2023

İçerisinde bakiye bulunan Bitcoin cüzdanı sayısı son dört günde %0.25 yükseliş ile 50.91 milyona, Dogecoin cüzdanı sayısı büyük bir artış olarak nitelendirilen %2.52 yükseliş ile 5.39 milyona yükseldi. Diğer taraftan Cardano cüzdanı sayısı ise son on günde %0.59 düşüş ile 4.46 milyona geriledi.

Santiment analistleri ayrıca 19 Ağustos ile 16 Ekim tarihleri arasında Tether’ın (USDT) toplam arzının %3.54’ünün, USDC’nin ise toplam arzının %0.72’sinin merkezi borsalara aktarıldığını ve bu transferlerin yaşanan son rallinin aslında hazırlığı niteliğinde olduğunu savundu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/santiment...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
Hangi Altcoin Projelerinde Geliştirici Aktivite Yüksek? Sürpriz Bir Altcoin Zirveye Yerleşti!
Bitcoin Sistemi
Hangi Altcoin Projelerinde Geliştirici Aktivite Yüksek? Sürpriz Bir Altcoin Zirveye Yerleşti!

last Friday at 3:28 PM

·

9 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)