Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

12/27/2022

·

77 views


Santiment Analisti: "Bu Altcoin Olması Gerekenden Daha Düşük Seviyede!"

Güncelleme: 27.12.2022 - 23:50 Kripto para analiz şirketi Santiment, yaptığı yeni açıklamasında bir altcoinin mevcut değerinin aslında olması gerekenden çok daha düşük olabileceğini iddia etti. Santiment...

Santiment Analisti: "Bu Altcoin Olması Gerekenden Daha Düşük Seviyede!"

Güncelleme: 27.12.2022 - 23:50

Kripto para analiz şirketi Santiment, yaptığı yeni açıklamasında bir altcoinin mevcut değerinin aslında olması gerekenden çok daha düşük olabileceğini iddia etti.

Santiment Analisti Cardano (ADA) Altcoinini Değerlendirdi

Santiment’in Cardano (ADA) hakkındaki paylaşımına göre “Santiment’in önemli topluluk üyelerinden biri, son 6 haftada agresif bir şekilde birikim yapan köpekbalıkları ve balinalar (100 bin ila 10 milyon ADA tutanlar) gibi bu durumu destekleyen verileri kesinlikle görüyor.”

Söz konusu analistin açıklamasına göre ADA fiyatıyla balinaların gerçekleştirdiği işlemler arasındaki ayrışma boğa lehine olabilir.

ADA fiyatıyla 100.000 ila 1.000.000 token sahibi olan adres ve 1.000.000 ila 10.000.000 token sahibi olan adres sayısındaki değişimi karşılaştıran grafik.

Analiste göre ayrıca satıcılar arasında yorgunluk belirtisi sayılabilecek bazı veriler de bulunuyor. Analist, her fiyat düşüşünde daha az sayıda ADA tokeninin zararına transfer ettirildiğini söylüyor.

Analist ayrıca ADA tokeni ile ilgili yaptığı analiz hakkında da şu şekilde bir uyarı paylaştı:

“Ancak, başka herhangi bir veri olmadan bu analizin geçerliliğini doğru bir şekilde değerlendirmek zordur. Yatırım kararları verirken birden fazla faktörü göz önünde bulundurmak ve mevcut verileri dikkatle değerlendirmek önemlidir.”

Bununla birlikte ADA fiyatı analistin analizini paylaştığı dakikadan itibaren %1.45 düşüş yaşadı. ADA fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda son bir haftadaki %0.24’lük düşüşle 0.257 dolardan işlem görüyor.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson kısa bir süre önce yaptığı açıklamasında kripto para borsası Gemini üzerinde listelenmedikleri için memnun olduklarını söylemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/santiment...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano Akıllı Sözleşme Sayısı Yükselmeye Devam Ediyor! ADA Analizi
Bitcoin Sistemi
Cardano Akıllı Sözleşme Sayısı Yükselmeye Devam Ediyor! ADA Analizi

last Friday at 5:13 PM

·

9 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X