Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

05/31/2024

·

43 views


Ripple CEO'sundan Dikkat Çeken XRP, Solana ve Cardano Açıklaması: "Kaçınılmaz!"

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse , Bitcoin ve Ethereum spot ETF'lerindeki olumlu gelişmelerin ardından XRP, Solana ve Cardano için de spot ETF'lerin eninde sonunda onaylanacağını tahmin ediyor. Güncelleme:...

Ripple CEO'sundan Dikkat Çeken XRP, Solana ve Cardano Açıklaması: "Kaçınılmaz!"

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse , Bitcoin ve Ethereum spot ETF'lerindeki olumlu gelişmelerin ardından XRP, Solana ve Cardano için de spot ETF'lerin eninde sonunda onaylanacağını tahmin ediyor.

Güncelleme: 31.05.2024 - 12:42

ABD’de SEC’in önce Bitcoin sonra da Ethereum ETF’lerine onay vermesi yatırımcıları ve piyasa uzmanlarını başka altcoin ETF’lerine yönlendirdi.

Bu noktada spot BTC ve ETH ETF‘lerinin ardından en güçlü aday Solana (SOL) olarak görülürken, SOL dışında XRP, Litecoin (LTC) ve Cardano (ADA) gibi altcoinler de ETF adayı olarak görülüyor.

Consensus 2024 konferansına katılan ve burada kripto piyasasına dair önemli açıklamalarda bulunan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse , Bitcoin ve Ethereum spot ETF’lerindeki olumlu gelişmelerin ardından XRP, Solana ve Cardano için de spot ETF’lerin eninde sonunda onaylanacağını tahmin ediyor.

“SEC’in Bitcoin ve Ethereum ETF’lerini onaylamasının ardından XRP, SOL ve ADA ETF’i de gelecek.

Bunun sadece bir zaman meselesi olduğunu düşünüyorum ve kaçınılmaz olarak bir sonunda bir XRP ETF’i olacak , bir Solana ETF’i olacak ve bir Cardano ETF’i olacak.

Ve bu harika olacak.”

Garlinghouse XRP, SOL ve ADA ETF’lerinin de onaylanacağına inansa da bu ETF’lerin onaylanmasından önce önemli bir düzenleyici onay süreci olacağını düşünüyor.

Bu noktada Ripple CEO’su, SEC’in belirsiz kripto düzenlemelerini eleştirerek ABD’de daha iyi düzenleyici netlik ihtiyacının altını çizdi ve “dünyanın en büyük ekonomisi olan ABD, düzenleme netliği açısından en alttaki ondalık dilimi temsil ediyor.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/ripple-ce...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
Sosyal Medya Üzerinde Hakkında En Çok Konuşulan Kripto Paralar Belli Oldu! Biri Bitcoin, Diğeri İse Oldukça Sürpriz
Bitcoin Sistemi
Sosyal Medya Üzerinde Hakkında En Çok Konuşulan Kripto Paralar Belli Oldu! Biri Bitcoin, Diğeri İse Oldukça Sürpriz

last Monday at 7:50 PM

·

12 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)