Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto Polska

07/15/2022

·

297 views


Prognoza ceny Cardano (ADA): 0,63 USD do końca 2022 r. i 6,54 USD w 2030 r.

Finder.com przeprowadził ostatnio ankietę wśród 53 specjalistów z branży fintech. Tematem była prognoza ceny Cardano w średnim i długim terminie. Wśród respondentów znalazł się CEO CoinSmart Justin Hartzman, starszy wykładowca University of Brighton Paul Levy oraz CEO NDAX Bilal...

Prognoza ceny Cardano (ADA): 0,63 USD do końca 2022 r. i 6,54 USD w 2030 r.

Prognoza ceny Cardano (ADA): Przewiduje się, że do końca 2022 roku wyniesie 0,63 USD. Tak wynika z najnowszego raportu Finder.com dotyczącego przewidywań cenowych Cardano.

Finder.com przeprowadził ostatnio ankietę wśród 53 specjalistów z branży fintech. Tematem była prognoza ceny Cardano w średnim i długim terminie. Wśród respondentów znalazł się CEO CoinSmart Justin Hartzman, starszy wykładowca University of Brighton Paul Levy oraz CEO NDAX Bilal Hammoud.

Prognoza ceny Cardano: Średni i długi termin

Najbardziej interesujące są przewidywania średnio- i długoterminowe. Są one bycze na poziomie 2,93 USD na koniec 2025 roku. Do tego dochodzi jeszcze jedna prognoza ceny Cardano na poziomie 6,54 USD z końcem 2030 roku. Jednak te liczby są nadal poniżej prognoz wykonanych przez panel Findera w styczniu 2022 roku.

Paul Levy, starszy wykładowca Uniwersytetu w Brighton, twierdzi, że ADA będzie warte 0,50 USD do końca roku. Jednak już w grudniu 2025 roku będzie to 5 USD.

“Jako natywny token blockchaina Proof-of-Stake z pewnymi solidnymi fundamentami innowacyjności, w Cardano wciąż jest duży potencjał, aby rzucić wyzwanie, a nawet wyprzedzić Ethereum. Proof-of-Stake jest prawdopodobnie przyszłością większości, jeśli nie wszystkich kryptowalut. Cardano, pomimo obecnej zmienności, jest w dobrej pozycji” – powiedział.

Prognoza ceny Cardano od Daniela Polotsky’ego, prezesa CoinFlip, przewiduje, że ADA będzie kosztować 0,37 USD na koniec roku. Jest on częścią puli 48%, którzy uważają, że nadszedł czas, aby sprzedać token. “Jego cena i hype są zdecydowanie zbyt wysokie, biorąc pod uwagę jego stosunkowo niską całkowitą wartość zablokowaną w porównaniu z konkurencją. Projekt został założony w 2015 r. i wydany w 2017 r. Pomimo tego roztrwonił tę przewagę we wczesnym stadium rozwoju na rzecz konkurentów, którzy rekrutowali deweloperów i budowali w szybszym tempie”.

Jeśli chodzi o 26% panelu, to uważają oni, że jest to czas na trzymanie. Kolejne 26%, jak założyciel PLAYN Matt Lobel, twierdzi, że jest to dobry czas na zakup ADA. Progoza ceny Cardano od Lobela przewiduje, że w grudniu będzie ona warta 1,50 USD. To dzięki jej “silnej adopcji, rozszerzającym się funkcjom i ostrożnemu zespołowi zarządzającemu, który przyjmuje podejście stawiające na jakość”.

Aktualizacja hard fork Vasil

Ponad połowa panelu (51%) twierdzi, że aktualizacja hard fork Vasil zwiększy użyteczność Cardano. Tak samo 37% oczekuje, że zwiększy to cenę ADA.

Natomiast 17% panelu uważa, że będzie to tylko krótkoterminowy wzrost. 20% panelistów uważa, że skończy się to długoterminowym wzrostem ceny.

Dr Dimitrios Salampasis, dyrektor ds. technologii na Uniwersytecie Swinburne przewiduje, że hard fork Vasil poprawi wydajność i optymalizację. Wynika to z faktu, że więcej danych może zmieścić się w każdej transakcji smart kontraktów.

“Oczekuje się, że poprawi to szybkość transakcji i rozliczeń oraz zmniejszy opłaty transakcyjne (w porównaniu do wysokich opłat za gaz w Ethereum). Ponadto uważam, że hard fork Vasil zwiększy wartość użytkową i pobudzi więcej innowacyjnych projektów wykorzystujących smart kontrakty”.

Prognoza ceny Cardano: Nadchodzi spadek?

Nie wszyscy są fanami tego pomysłu. 17% panelu uważa, że hard fork doprowadzi do spadku ceny. Kevin He, COO grupy Cloudtech, przewiduje, że hard fork Vasil doprowadzi do krótkoterminowego spadku ceny. Opiera się to na obserwacjach cen innych tokenów po forku.

“Przekonamy się, że po hard forku cena zarówno oryginalnego tokena wzrośnie przed forkiem, a zarówno cena starego, jak i nowego tokena spadnie po zakończeniu forka. Dzieje się tak dlatego, że kiedy ludzie otrzymują darmowy token, mają tendencję do natychmiastowego sprzedawania go”.

Jest on częścią 17% mniejszości, która przewiduje, że przewaga konkurencyjna Cardano spowodowana przez hard fork Vasil zostanie utracona, gdy nastąpi “sharding” Ethereum.

“Przewaga Cardano w zakresie szybkich transakcji nie będzie już istnieć po uruchomieniu ETH 2.0. A ze względu na problem z wydajnością zespołu deweloperskiego powodujący, że Cardano pozostaje znacznie w tyle za innymi konkurentami w zakresie smart kontraktów i kompatybilności dApp, w połączeniu z ciosem na rynku niedźwiedzia nie jesteśmy optymistami co do wartości Cardano w przyszłości”.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on BeInCrypto Polska

ORIGINAL SOURCE

https://pl.beincrypto.com/prognoza-ceny-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from BeInCrypto Polska

See more
Kiedy Cardano (ADA) poradzi sobie z konsolidacją?
BeInCrypto Polska
Kiedy Cardano (ADA) poradzi sobie z konsolidacją?

12/02/2022

·

71 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X