Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

08/10/2023

·

227 views


Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?

Porovnanie ziskov kryptomien. Zdroj: vcspectra.ioPR článok spoločnosti VC Spectra. Chainlink a Cardano za posledných sedem dní výrazne klesli, čo naznačuje negatívy impulz. Naopak, VC Spectra (SPCT) svojim...

Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?
Porovnanie ziskov kryptomien
Porovnanie ziskov kryptomien. Zdroj: vcspectra.io

PR článok spoločnosti VC Spectra. Chainlink a Cardano za posledných sedem dní výrazne klesli, čo naznačuje negatívy impulz. Naopak, VC Spectra (SPCT) svojim prvým investorom ponúkla už 37,5 % návratnosť investícií. Obchodníci čoraz viac uprednostňujú VC Spectra (SPCT) pred LINK a ADA pre jej pozoruhodnú návratnosť investícií.

>>KÚPIŤ TOKENY SPCT TERAZ<<

Umoja Labs je partnerom projektu Chainlink

Spoločnosti Chainlink a Umoja Labs 3. augusta 2023 oficiálne naviazali partnerstvo. Spoločnosť Umoja Labs spojila svoje sily so spoločnosťou BUILD s cieľom využiť infraštruktúru Oracle spoločnosti Chainlink a maximalizovať tak bezpečnosť a spoľahlivosť.

Okrem toho Santiment tiež prezradil, že vývojová aktivita Chainlinku na Githube bola toto leto pozoruhodná. Taktiež veľkí investori držia od decembra 2022 najviac mincí Chainlink.

Medzitým Chainlink zaznamenal mierny zisk o 0,71 % a za posledných 24 hodín sa obchoduje za 7,19 dolárov. Za posledných sedem dní však cena Chainlinku klesla o 6,11 %. Podľa technickej analýzy môže kryptomena zaznamenať cenový nárast.

Transakcie Cardana v 2. štvrťroku prudko vzrástli o 49 %

Podľa Messari zaznamenáva Cardano pôsobivý nárast TVL o 10 % a transakčných metrík v porovnaní s predchádzajúcim štvrťrokom uprostred technických vylepšení a prudko rastúceho záujmu vývojárov. Okrem toho sa aktivita dApp Cardana zvýšila o 49,02 % s priemerom 57 900 transakcií denne.

Výrazný pokles zaznamenalo najmä Cardano, ktoré zo svojho vrcholu v polovici júla na úrovni 0,38 dolára kleslo o viac ako 20 % pod 0,30 dolára. Cardano preto naďalej zaznamenáva klesajúcu dynamiku. Medzitým sa Cardano obchoduje na úrovni 0,2932 dolára, pričom za posledných 24 hodín zaznamenalo mierny nárast o 0,04 %.

VC Spectra (SPCT) je bránou do sveta ziskových blockchainových podnikov

VC Spectra (SPCT) je decentralizovaný hedžový fond, ktorý využíva inovatívny prístup na identifikáciu a investovanie do najživotaschopnejších blockchainových a technologických podnikov. VC Spectra (SPCT), ktorého hnacou silou sú obchodné stratégie s umelou inteligenciou, zvyšuje potenciálny zisk zmierňovaním rizík a využívaním širokej škály algoritmického a systematického obchodovania.

Investori, ktorí sa rozhodnú získať tokeny VC Spectra (SPCT), získajú prístup k startupom v ranom štádiu a k predikčným investíciám, čím si zabezpečia značné zisky v počiatočných fázach projektov. Natívny token VC Spectra (SPCT) dodržiava štandard BRC-20, ktorý umožňuje razenie a prevod zameniteľných tokenov na blockchaine bitcoinu. Aj VC Spectra (SPCT) využíva deflačný rámec dosiahnutý prostredníctvom mechanizmu spaľovania.

VC Spectra (SPCT) medzitým preukázal pôsobivú výkonnosť s hodnotou obchodu 0,011 dolára v 2. etape svojho verejného predpredaja. V tejto fáze ponúkla spoločnosť VC Spectra (SPCT) prvým investorom mimoriadny nárast o 37,5 % z počiatočnej ceny 0,008 dolára.

Viac informácií o predpredaji VC Spectra nájdete tu:

Nakúpiť cez presale: https://invest.vcspectra.io/login

Webstránka: https://vcspectra.io

Telegram: https://t.me/VCSpectra

Twitter: https://twitter.com/spectravcfund

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/poskytnu-krypto...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kryptomagazin SK

See more
Držitelia etherea a Cardana nakupujú v predpredaji Pomerdoge, tu je dôvod
Kryptomagazin SK
Držitelia etherea a Cardana nakupujú v predpredaji Pomerdoge, tu je dôvod

08/09/2023

·

204 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)