Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

11/27/2021

·

510 views


Popüler Analistten Kritik Cardano Yorumu: Sırada Ne var?

Önde gelen kripto para analsti Michael van de Poppe, bir süredir Cardano (ADA) için önemli bir destek bölgesine işaret ediyor. Analist: Cardano, kritik alım bölgesine ulaştıktan sonra “yeni bir ralliye” başlayabilir Koronovirüsün B.1.1.529 varyatının neden olduğu ve piyasa için...

Popüler Analistten Kritik Cardano Yorumu: Sırada Ne var?

Önde gelen kripto para analsti Michael van de Poppe, bir süredir Cardano (ADA) için önemli bir destek bölgesine işaret ediyor.

Analist: Cardano, kritik alım bölgesine ulaştıktan sonra “yeni bir ralliye” başlayabilir

Koronovirüsün B.1.1.529 varyatının neden olduğu ve piyasa için “Kara Cuma Satışı” olarak adlandırılan sert düzeltmesinin ardından ADA, analistin öngördüğü önemli satın alma bölgesine girdi. Cardano, muhteşem yükselişinden önce Eylül ayından bu yana ilk kez bu seviyeye geri döndü. Cardano’nun destek seviyesinin 1,79 doların altına düşmesinin ardından, Cuma sabahı 1,54 dolardaki alım bölgesine ulaşıldı. Bununla birlikte, van de Poppe, Cardano’nun bu fiyat civarında destek bulduktan sonra kritik 2 dolarlık bariyerin üzerindeki tırmanışına devam etmesini bekliyor. Analist, daha önce “Yeni bir ralliye başlamadan önce ADA’nın biraz daha düşmesini bekliyorum. ADA düşüşlerini dipten satın almaktan çok mutluyum”. ifadesini kullandı.

Cardano, an itibariyle, son 24 saatte  yüzde 4,03 ve önceki yedi gün içinde yüzde 14,86 oranında düşüşle 1,57 dolardan işlem görüyor. ADA’nın piyasa değeri ise 51.8 milyar dolar. Özellikle, Cardano’nun Eylül ayında Alonzo güncellemesi haberiyle 3 doların üzerine çıkmasından sonra, ADA ivme kaybederek yatırımcısını hayal kırıklığına uğrattı. Cardano,  Solana’nın (SOL) gerisinde kalırken, yatırımcı sayısı bakımından istikrarlı büyümesini sürdürdü. Kriptoarena.com oalrak daha 10 Kasım’da Cardano’nun son iki ayda 100 binden fazla yeni stake adresi eklediğini ve toplamda bu sayıyı  942.117’ye çıkardığını açıkladık. Bir Cardano veri toplama aracı olan Pooltool’un rakamlarına göre, bu sayı iki haftadan kısa bir sürede 30 binin üzerine çıkarak 26 Kasım itibariyle 977.906’ya ulaştı. Ayrıca, ADA stake cüzdanlarının sayısı artmasına rağmen, stake edilen toplam miktarın 53.6 milyar dolardan 36.85 milyar dolara düştüğünü de belirtmekte fayda var.

e-Toro, ADA ve Tron’u delist etti

Son zamanlarda, kripto para borsası eToro, artık ABD’li yatırımcılar için Cardano (ADA) ve Tron’ (TRX)’u delist ettiğini duyurdu. Ticaret platformu tarafından bir blog gönderisinde, delist etmenin 26 Aralık 2021’den itibaren geçerli olacağı ve tokenlerin stake edilmesinin ise 31 Aralık 2021’de biteceği açıklandı.

Analistlerden Cardano İçin Düzeltme Uyarısı! İşte Kısa Vadeli Fiyat Tahmini! 

Token sahiplerine gelince, eToro, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yatırımcıların tokenlerini ABD doları karşılığında satabileceklerini duyurdu. Delist etme sürecinin ilk adımı, eToro’nun ABD’deki kullanıcıların Cardano ve Tron’da yeni pozisyonlar açmasını yasaklaması ile hayata geçecek.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/populer-anal...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Bu Altcoin İçin Haftaya Çok Kritik: İşte Olacaklar!
KriptoArena
Bu Altcoin İçin Haftaya Çok Kritik: İşte Olacaklar!

last Sunday at 9:29 AM

·

9 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X