Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

11/27/2023

·

60 views


Popüler Analistten Bu Altcoin İçin Yükseliş Sinyali ! "Destek Sağlam, Direnç Zayıf!"

Cardano'nun sağlam bir desteğe sahip olduğunu belirten analist, 0,38 doların üzerinde kaldığı sürece ADA'nın daha da yükselebileceğini savundu. Güncelleme: 27.11.2023 - 16:20 İlk 10 kripto para arasında yer...

Popüler Analistten Bu Altcoin İçin Yükseliş Sinyali ! "Destek Sağlam, Direnç Zayıf!"

Cardano'nun sağlam bir desteğe sahip olduğunu belirten analist, 0,38 doların üzerinde kaldığı sürece ADA'nın daha da yükselebileceğini savundu.

Güncelleme: 27.11.2023 - 16:20

İlk 10 kripto para arasında yer alan Cardano (ADA) son zamanlarda en iyi performans gösteren kriptolar arasında yer alıyor.

Bu noktada Kasım başından bu yana %32’lik yükseliş yaşayan ADA, yazım esnasında 0,381 dolarda bulunuyor.

ADA kazanımlarıyla yatırımcıların dikkatini çekerken popüler analist Ali Martinez’den yeni bir ADA paylaşımı geldi.

Cardano’da 0,37 ile 0,38 dolar arasında önemli bir talep bölgesi olduğunu belirten analist, bu fiyat aralığında 166.470 cüzdanın 4,88 milyar ADA aldığını söyledi.

ADA’nın sağlam bir desteğe sahip olduğunu belirten analist, 0,38 doların üzerinde kaldığı sürece ADA’nın daha da yükselebileceğini savundu.

Son olarak yatırımcıları dikkatli olmaları konusunda uyaran analist, destek kaybedilirse 0,4 dolara bir düzeltme olabileceğini de ekledi.

“Cardano 0,37 ile 0,38 dolar arasında önemli bir talep bölgesinde bulunuyor. Burada 166.470 cüzdan 4,88 milyar ADA satın aldı.

Önde minimum direnç ve aşağıda sağlam destek varken, bu bölgenin üzerinde kalmak ADA’nın yeni yıllık en yüksek seviyelere tırmanmasının yolunu açabilir.

Yine de dikkatli olun, çünkü bu destek seviyesini kaybetmek 0,34 dolara doğru kısa bir düzeltmeyi tetikleyebilir.”

#Cardano sits at a key demand zone between $0.37 and $0.38. Here, 166,470 wallets acquired 4.88 billion $ADA.

With minimal resistance ahead and solid support below, remaining above this zone could pave the way for $ADA to climb to new yearly highs. Still, watch out, as losing… pic.twitter.com/GDjhspFSVr

— Ali (@ali_charts) November 27, 2023

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/populer-a...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
Bitcoin ve Altcoinlerde Yeni Rekor! Kurumsal Yatırımcılar BTC'de Yükselirken Bu İki Altcoinde Düşüş Bekliyor!
Bitcoin Sistemi
Bitcoin ve Altcoinlerde Yeni Rekor! Kurumsal Yatırımcılar BTC'de Yükselirken Bu İki Altcoinde Düşüş Bekliyor!

last Monday at 9:49 PM

·

15 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)