Logo
Cardano Ecosystem

BitcoinHaber

04/14/2023

·

83 views


Popüler Analist, Cardano Fiyatını Yorumları: Boğa Gelecek Mi? › Bitcoinhaber.net

Cardano ($ADA), kripto para piyasası duyarlılığının geliştiği ve fiyatların yükselmeye başladığı bir dönemde, yakın gelecekte fiyatının önemli ölçüde artmasını sağlayabilecek bir teknik göstergeye...

Popüler Analist, Cardano Fiyatını Yorumları: Boğa Gelecek Mi? › Bitcoinhaber.net

Cardano ($ADA), kripto para piyasası duyarlılığının geliştiği ve fiyatların yükselmeye başladığı bir dönemde, yakın gelecekte fiyatının önemli ölçüde artmasını sağlayabilecek bir teknik göstergeye yaklaştı.

ADA Yorumları

Kripto para analisti Ali Martinez’e göre Cardano, %44’lük bir kırılmaya yol açabileceğini ve potansiyel olarak ADA’nın fiyatını 0,60 dolara fırlatabileceğini söylediği bir grafik formasyonu olan baş ve omuz formasyonunu onaylamanın eşiğinde.

Baş ve omuz formasyonu, yükselişten ayıya doğru trendin tersine dönmesini öngören bir grafik formasyonudur, yani tersine dönmesi düşüşten yükselişe doğru bir dönüş anlamına gelir.

Bu formasyon, biri diğer ikisinden daha büyük olan ve bir baş ile iki omuzu andıran üç tepe noktasına sahip bir taban çizgisi ile karakterize edilir. En güvenilir trend dönüş formasyonlarından biri olarak kabul edilir.

Baş ve omuz formasyonu Cardano’nun bir yükseliş dönüşüne ve potansiyel olarak önemli bir fiyat artışına hazır olduğunu gösterebilir. CryptoGlobe’un bildirdiği üzere, Cardano balinaları kısa süre önce 218 milyon dolarlık bir satın alma çılgınlığına girişerek toplam 560 milyon ADA tokenı satın aldı.

“ADA İlgisi Artıyor”

Bu eğilim, kurumsal yatırımcılar ve varlıklı bireyler arasında Cardano’ya olan ilginin arttığına işaret ederek dijital varlık için güçlü bir yükseliş görünümü ortaya koyuyor. Ethereum (ETH) ve diğer önemli piyasa oyuncularına rakip olan Cardano, istikrarlı bir şekilde ilgi görmeye devam ediyor.

Martinez’e göre ADA‘nın fiyatı, şu anda satılan 3,85 milyar token’dan oluşan “devasa bir satış duvarına” ev sahipliği yapan kilit bir seviyeyi aşmayı başarırsa bir boğa koşusuna girebilir. Bu duvar 0,40 ila 0,42 dolar arasında.

Özellikle kripto para topluluğu, benimsenmesi artmaya devam ederken ve balinalar ağın yerel tokenını biriktirirken bile ADA’nın fiyatının Nisan ayı boyunca düşmesini bekliyor.

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on BitcoinHaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinhaber.net/populer-ana...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from BitcoinHaber

See more
Cardano Yorumları: ADA Fiyatı Nereye Gidecek?  › Bitcoinhaber.net
BitcoinHaber
Cardano Yorumları: ADA Fiyatı Nereye Gidecek?  › Bitcoinhaber.net

05/09/2023

·

42 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics