Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

last Wednesday at 12:25 PM

·

23 views


Popüler Altcoin’de Önemli Kilometre Taşı! İstek Listesine Eklendi!

Cardano, bilimkurgu nişan oyunu Chronoshot'ın Epic Games Store'da yer almasıyla oyun sektöründe önemli bir başarı elde etti.Oyun şu anda erken erişimde ve tam sürümün bu yıl içinde çıkması bekleniyor.Chronoshot, oyuncuların Cardano tabanlı NFT'lerle karakterlerini geliştirmesine olanak tanıyor ve çok oyunculu özelliği lansmanla birlikte tanıtılacak.Piyasa etkisi: Nötr


Popüler Altcoin’de Önemli Kilometre Taşı! İstek Listesine Eklendi!

Cardano (ADA), oynaması ücretsiz bir bilimkurgu nişan oyunu olan Chronoshot’ın Epic Games Store‘da istek listesine eklenmesiyle oyun sektöründe önemli bir kilometre taşına ulaştı. Önde gelen video oyunu dağıtım hizmetlerinden biri olan bu platform Cardano için kayda değer bir başarıya işaret ediyor.

Cardano’nun Kurucusu Duyurdu

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Cardano’nun Epic Games‘te yer alması beni mutlu ediyor” diyerek bu başarının önemini vurguladı. BinanceTR'den 21 Milyon TL Değerinde Ödül Havuzu Sizi Bekliyor! Katılmak ve kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.. BinanceTR’ye bu linkten üye olup ilk kriptonuzu alın!

Chronoshot şu anda erken erişim aşamasında yani oyun hala geliştirilme aşamasında ancak oyuncuların deneyimlemesi ve geri bildirimde bulunması için hazır. Epic Games, tam lansmandan önce oyuncuların ilgisini çekmek ve görüşlerini almak için oyunu bu aşamada yayınlamaya karar verdi. Bu erken erişim sürümü liderlik tablolarıyla birlikte oyuncuların sınırlı sayıda karakteri test etmesine olanak tanıyan iki tek oyunculu mod içeriyor.

Çok Oyuncu Özelliği Yıl İçinde Tam Lansmanla Birlikte Tanıtılacak

Oyunun çok oyunculu özelliği bu yıl içinde tam lansmanla birlikte tanıtılacak. Chronoshot’a katılmak için oyuncuların ücretsiz bir RFLXT hesabı oluşturmaları gerekecek. Hesap kullanıcıların karakterlerin seviyesini yükseltmek için Cardano tabanlı NFT‘leri kullanmalarına olanak tanıyarak onlara oyunda rekabet avantajı sağlıyor. NFT’lerin entegrasyonu Cardano’nun tanındığı Blockchain teknolojisinden yararlandığı için önemli bir özelliktir.

Chronoshot’ın arkasındaki stüdyo olan RFLXT, platformun birlikte çalışabilirliğine dikkat çekti. Epic’teki oyuncular RFLXT hesapları oluşturacak ve RFLXT özelliklerini yayınlandıkça oyun içinde kullanabilecekler. Bu entegrasyon Blockchain ve yapay zekayı birleştirerek dijital çiftler ve oyunlar aracılığıyla topluluklarla etkileşim sağlayarak oyun deneyimini geliştirmeyi amaçlıyor.

Erken erişim aşaması, kullanıcıların önümüzdeki birkaç ay içinde platformu tanımalarını sağlamak için tasarlandığı belirtiliyor. RFLXT, şeffaflığın ve geliştirme sürecine halkın katılımının önemine inanıyor bu nedenle “açık beta” seçeneğini tercih ettiklerinin altını çiziyor. Bu yaklaşım, oyuncuların oyunla etkileşime girmesine ve geri bildirimde bulunmasına olanak tanıyarak nihai ürünün rafine edilmesine ve iyileştirilmesine yardımcı oluyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/populer-altcoin-on...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from CoinTürk

See more
2024 İçin İyimserlik Arttı! Bu Altcoin Son Düşüş Sonrası Fırsat mı Sunuyor?
CoinTürk
2024 İçin İyimserlik Arttı! Bu Altcoin Son Düşüş Sonrası Fırsat mı Sunuyor?

today at 1:00 PM

·

11 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)