Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

06/15/2022

·

277 views


Popüler Altcoin 0,30 Dolara Hızla Düşebilir!

Piyasaların geri çekilmesiyle birlikte az sayıda cesur yatırımcı dip olduğunu düşündükleri seviyelerden alımlar yapıyor. Ancak bazı teknik göstergeler popüler bir altcoinin 0,30 dolara kadar düşme ihtimalinden bahsediyor. Yatırımcılar için farklı bakış açılarını irdelemek yararlı olabilir. Peki en büyük kripto...

Popüler Altcoin 0,30 Dolara Hızla Düşebilir!

Okuma Süresi: 3 Dakika

Piyasaların geri çekilmesiyle birlikte az sayıda cesur yatırımcı dip olduğunu düşündükleri seviyelerden alımlar yapıyor. Ancak bazı teknik göstergeler popüler bir altcoinin 0,30 dolara kadar düşme ihtimalinden bahsediyor. Yatırımcılar için farklı bakış açılarını irdelemek yararlı olabilir. Peki en büyük kripto paralar arasında sayılan bu altcoin için kritik seviyeler hangileri?

Cardano (ADA)

Kripto çöküşü sırasında hiçbir kripto para zarar görmeden kurtulamadı. Son 24 saatte çoğu kripto para, değerinin %3’ünden fazlasını kaybetti. Stablecoinlerin bile sabitlerini korumak için mücadele ettiklerine şahit olduk. Cardano, ciddi bir düşüşün ardından toparlanmaya çalışıyordu, ancak mevcut piyasa, temellere ilişkin herhangi bir rasyonel değerlendirmeyi imkansız kılıyor.

Cardano, akıllı sözleşme yeteneğine ve hisse kanıtı konsensüs yöntemine sahip bir blockchaindir. Sonuç olarak, ağ, merkezi olmayan uygulamaların temeli olarak hizmet edebilir. Girişim, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Cardano Vakfı tarafından yönetiliyor. Girişimi Ethereum’un kurucu ortağı Charles Hoskinson başlattı. Bu ay sonunda kritik Vasil Hard Forku var ve piyasa bu denli düşmüyor olsaydı daha büyük zirvelere koşuyor olacaktı.

Cardano (ADA) Yorum

Kripto para piyasası çöküşü nedeniyle çoğu projenin değerlemeleri yarıdan fazla düştü. Bunun nedeni, projenin kötü olması veya kötü performans göstermesi değil, çoğu yatırımcının tokenlerini satmak istemesidir. Bu olduğunda, projenin iyi gitmesine bakılmaksızın değerleme azalmaya devam edecektir.

Cardano için 0,45 dolar kritik bir desteği temsil ediyor. ADA fiyatı yazı hazırlandığı sırada 0,47 dolardan alıcı buluyor. Fiyatların düşmeye devam etmesi ve psikolojik destek fiyatı olan 0,3 dolara ulaşma ihtimali bulunuyor. Bununla birlikte, kripto piyasası bir bütün olarak biraz toparlanmayı başarırsa, ADA fiyatları 0,65 dolarlık en yüksek direnç bölgesini test edebilir.

ADA’nın yükselebileceğini veya düşebileceğini söylemek ilkel görünebilir. Bu, ADA’nın bariz yörüngesidir. Öte yandan, FED tarafından yapılacak açıklamaların piyasanın uzun vadeli yönünü belirleyebileceğini de söylemek gerekiyor. Powell 75 baz puan faiz artırımı açıklar ve sonraki toplantıda benzer bir oranın sinyallerini verirse kripto paralar bugün yaşadığı büyük düşüşün daha şiddetli haliyle karşı karşıya kalabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/populer-altcoin-03...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from CoinTürk

See more
İlk 10’daki Kripto Para! Gece Yarısı Mucizesi İşe Yarayacak Mı?
CoinTürk
İlk 10’daki Kripto Para! Gece Yarısı Mucizesi İşe Yarayacak Mı?

11/21/2022

·

77 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X