Logo
Cardano Ecosystem

Bithub

03/21/2024

·

91 views


Pod tym względem Cardano radzi sobie imponująco. Wyniki robią wrażenie. Kurs na północ kwestią czasu? | BitHub.pl

Przez Kostka Ostatnia aktualizacja mar 21, 2024 145 W ostatnich dniach rynek kryptowalut pokazuje dokładnie, na czym polega jego zmienność i dynamika. Szczególnie...

Pod tym względem Cardano radzi sobie imponująco. Wyniki robią wrażenie. Kurs na północ kwestią czasu? | BitHub.pl

Przez Kostka Ostatnia aktualizacja mar 21, 2024 145

FlyingAtom Kantor 420

W ostatnich dniach rynek kryptowalut pokazuje dokładnie, na czym polega jego zmienność i dynamika. Szczególnie doświadczają tego nowi gracze, którzy mogą na własnej skórze przekonać się, jak szybko może zmienić się sytuacja rynkowa. Cardano, ósma co do wielkości pod względem kapitalizacji kryptowaluta, nie jest wyjątkiem. Jednak analitycy zauważają pewne pozytywne sygnały, które warto obserwować.

Rośnie liczba portfeli w sieci Cardano

Na rynku w ostatnim czasie widać znaczące wahania, ale jest też sporo przesłanek, które mogą podtrzymywać optymizm. W przypadku Cardano na uwagę zasługuje zauważalny wzrost portfeli w sieci. Liczba portfeli w sieci Cardano osiągnęła 4 651 150 w dniu 20 marca. W porównaniu do stanu z początku roku to wzrost o 3,75%. Zgodnie z danymi Cardano Blockchain Insights 1 stycznia liczba portfeli w sieci wynosiła 4 483 116.

Od początku roku w sieci Cardano pojawiło się aż 168 034 nowych portfeli. Oznacza to, że w 2024 r. dziennie powstawało średnio około 2100 nowych portfeli w 2024 r. Najbardziej udanym dniem pod tym względem do tej pory był 2 lutego. Tego ekosystem Cardano powitał 5414 nowych adresów utworzonych na swoim blockchainie. Dane te mogą wskazywać na rosnące wykorzystanie sieci Proof of Stake (PoS).

Zobacz też: Bitcoin notuje największą dzienną stratę od upadku FTX i dalsze odpływy z ETF. Obawy i strach narastają. Co dalej?

Czy wyniki ADA pobudzą wzrost wartości?

Ekosystem Cardano odnotował spory wzrost w 2024 r., przyciągając nowych użytkowników i tworząc pozytywne nastroje wokół tokena. Niewykluczone, że w końcu przełoży się to na jego cenę. Jednak prognozy cenowe kryptowaluty są bardzo niejednoznaczne i ciężko na ich podstawie wyciągać konkretne wnioski.

Wielu ekspertów finansowych przewidywało, że ADA będzie zyskiwać na wartości w 2024 r. Ich prognozy przewidują, że na przełomie roku osiągnie ona cenę w przedziale od 0,945 USD do bardzo byczych 11 USD. Sztuczna inteligencja (AI) szacowała, że widełki cenowe wyniosą od 1,26 do 8 dolarów.

Ekspert ds. handlu kryptowalutami Ali Martinez zaobserwował ostatnio, że wykresy Cardano porusza się podobnie jak w latach 2018-2021. Miałoby to sugerować konsolidację w przedziale 0,55-0,80 USD, po której może nastąpić gwałtowny wzrost do 1,70 USD. Kolejnym etapem, zdaniem Martineza, może być korekta, a następnie wybicie do 5 dolarów.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom

BlogPrezesa

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bithub

ORIGINAL SOURCE

https://bithub.pl/kryptowaluty/pod-tym-w...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bithub

See more
Niepozorne altcoiny, które w 2024 roku mogą przynieść znaczne zyski. To one zrewolucjonizują rynek? | BitHub.pl
Bithub
Niepozorne altcoiny, które w 2024 roku mogą przynieść znaczne zyski. To one zrewolucjonizują rynek? | BitHub.pl

04/08/2024

·

119 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)