Piyasadaki En İyi 3 DeFi Tokeni 2021!

1 week ago    19 views
Telegram LinkedIn
Join us in creating a new level of authenticity in document verification.


coinprojesi.com shutterstock 1880148124 scaled 1Piyasadaki En İyi 3 DeFi Tokeni 2021! 2
  • Ethereum, Solana ve Cardano en iyi 3 DeFi tokenidir.
  • Bu, kriptoların akıllı sözleşme işlevselliğinde nasıl rekabet ettiğine dayanmaktadır.

Hemen bugün piyasadaki en iyi 3 DeFi tabanlı jetonu öğrenmek için bir dakikanızı ayırın. Bunu yapmak, sonunda kripto paranızın dijital finans alanında nerede olduğunu bilmenize yardımcı olabilir.

Amiral gemisi para birimi Bitcoin’in (BTC) kendisi de dahil olmak üzere büyük kripto para birimleri, bu yıl büyük bir benimsenme adımıyla büyük ölçüde iyi performans gösterdi. Ancak BTC dışında, merkezi olmayan finans alanında şu anda etkileyici ve çekici bir performans sergileyen bazı tokenler var.

Tahmin edin, bir rapora göre Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) bugün DeFi’de hüküm süren en iyi kriptolar. Bu sinerji ile kriptolar, akıllı sözleşmeler pazarında üstünlük için nasıl agresif bir şekilde rekabet ettiklerine bağlı olarak tespit edildi.

Ancak hem ETH, hem SOL hem de ADA’nın sadece dijital bir para biriminden ziyade eksiksiz bir blok zinciri sistemini temsil ettiği bir sır değil. Örneğin, ticaret açısından, Ethereum zinciri esas olarak gerçek ETH jetonunu kullanırken, Bitcoin zinciri BTC jetonunu kullanır. Dolayısıyla bu durumda SOL ve ADA tokenlerinin sırasıyla Solana ve Cardano tarafından da kullanıldığını kuvvetle söyleyebiliriz.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 304

Verlux is Building The Biggest Cross-Chain NFT Marketplace On The Cardano Blockchain - Join Seed Sale
AFRIXX - An African generative NFT project


BUY AFRIXX NFT - An African generative NFT project
The first NFT project to combine art and history, aiming to expand the knowledge of Africans and their history. BUY NFT NOW - https://afrixx.io/buy
Read the article in Coinprojesi
A decentralized Bison meme coin on cardano network
ADACASH - Earn passive income.