Logo
Cardano Ecosystem

Coin Projesi

11/24/2021

·

483 views


Piyasadaki En İyi 3 DeFi Tokeni 2021!

Bu yazı ilk olarak Coin Projesi sayfasında yayınlanmıştır. Ethereum, Solana ve Cardano en iyi 3 DeFi tokenidir. Bu, kriptoların akıllı sözleşme işlevselliğinde nasıl... Daha fazla okumak için Piyasadaki En İyi 3 DeFi Tokeni 2021! ziyaret edebilirsiniz.

Piyasadaki En İyi 3 DeFi Tokeni 2021!

coinprojesi.com shutterstock 1880148124 scaled 1Piyasadaki En İyi 3 DeFi Tokeni 2021! 2
  • Ethereum, Solana ve Cardano en iyi 3 DeFi tokenidir.
  • Bu, kriptoların akıllı sözleşme işlevselliğinde nasıl rekabet ettiğine dayanmaktadır.

Hemen bugün piyasadaki en iyi 3 DeFi tabanlı jetonu öğrenmek için bir dakikanızı ayırın. Bunu yapmak, sonunda kripto paranızın dijital finans alanında nerede olduğunu bilmenize yardımcı olabilir.

Amiral gemisi para birimi Bitcoin’in (BTC) kendisi de dahil olmak üzere büyük kripto para birimleri, bu yıl büyük bir benimsenme adımıyla büyük ölçüde iyi performans gösterdi. Ancak BTC dışında, merkezi olmayan finans alanında şu anda etkileyici ve çekici bir performans sergileyen bazı tokenler var.

Tahmin edin, bir rapora göre Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) bugün DeFi’de hüküm süren en iyi kriptolar. Bu sinerji ile kriptolar, akıllı sözleşmeler pazarında üstünlük için nasıl agresif bir şekilde rekabet ettiklerine bağlı olarak tespit edildi.

Ancak hem ETH, hem SOL hem de ADA’nın sadece dijital bir para biriminden ziyade eksiksiz bir blok zinciri sistemini temsil ettiği bir sır değil. Örneğin, ticaret açısından, Ethereum zinciri esas olarak gerçek ETH jetonunu kullanırken, Bitcoin zinciri BTC jetonunu kullanır. Dolayısıyla bu durumda SOL ve ADA tokenlerinin sırasıyla Solana ve Cardano tarafından da kullanıldığını kuvvetle söyleyebiliriz.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 304

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coin Projesi

ORIGINAL SOURCE

https://coinprojesi.com/piyasadaki-en-iy...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coin Projesi

See more
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!
Coin Projesi
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!

10/25/2022

·

254 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X