Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

03/05/2024

·

98 views


Parabolik Ralli! Popüler Analist Bu Altcoin’de Roketleri Ateşledi: Yüzde 2 Bin!

Popüler altcoin Cardano (ADA), devam eden altcoin rallisi sırasında dikkat çeken bir performans sergileyerek 0,8 dolara dayandı.Analist Ali Martinez, kısa vadeli düzeltme sonrasında ADA'nın 10 dolara kadar yüzde 2 binlik bir yükseliş potansiyeline işaret ediyor.Fiyattaki mevcut yükseliş artan günlük aktif cüzdan adresleri, işlem hacmi ve balina aktivitesi ile destekleniyor.Piyasa etkisi: Nötr


Parabolik Ralli! Popüler Analist Bu Altcoin’de Roketleri Ateşledi: Yüzde 2 Bin!

Devam eden altcoin rallisinin ortasında, Cardano ağının yerel varlığı ADA, kayda değer fiyat hareketleri sergileyen ve hem yatırımcıların hem de analistlerin dikkatini çeken önemli bir ralli katılımcısı olarak ortaya çıktı. Şu anda 27.2 milyar dolarlık piyasa değeriyle 0,7682 dolardan işlem gören ADA’nın işlem hacmi son 24 saat içinde 2 milyar dolara ulaşarak önemli bir artış yaptı.

Yüzde 2 Binlik Yükseliş Öngörüsü

Popüler kripto para analisti Ali Martinez, ADA’nın fiyat seyrine ilişkin son gözlemlerini paylaşarak altcoin’in önceki yükseliş döngüsünü yansıttığını öne sürdü. Martinez’in analizi kısa vadeli bir düzeltme ve ardından önemli bir yükselişle birlikte ADA’nın mevcut seviyelerden yüzde 2 binlik kayda değer bir yükselişle 10 dolar seviyesine doğru yükseleceği yönünde.

Ocak ayının sonunda bu yana ADA, 0,444 dolardaki dip seviyesinden 0,783 dolardaki mevcut seviyesine kadar sadece 41 gün içinde yüzde 75’lik bir yükseliş yaparak kayda değer bir canlanma gösterdi. Bu yukarı yönlü ivme, ADA’nın 1 dolar seviyesini aşma ve yukarı yönlü yörüngesini sürdürme potansiyeline işaret ediyor.

Şu anda ADA’nın fiyatındaki son yükselişin artan günlük aktif cüzdan adreslerinden, yüksek işlem hacminden ve balinalardan gelen işlemlerin gösterdiği gibi güçlü balina aktivitesinden destek aldığı örülüyor. Bu yükseliş trendi, yüksek düzeyde ağ katılımını ve yatırımcı ilgisini yansıtırken, ADA’nın fiyatında sürdürülebilir büyüme için olumlu beklentilere işaret ediyor.

Yukarı Yönlü Fiyat Yörüngesi İçinde Hareketine Devam Edebilir

ADA’nın fiyat hareketlerinin teknik analizi altcoin’in bir Elliot Dalga formasyonu izlediğini ve önümüzdeki haftalarda temel direnç seviyelerini aşma ve yeni zirveleri hedefleme potansiyeli olduğunu gösteriyor. Haftalık zaman diliminde yükselen stokastik Göreceli Güç Endeksi (RSI), DMI’daki +Di ve -Di seviyelerindeki ayrışma ve artan hacim seviyeleri gibi faktörler ADA için daha fazla yukarı yönlü ivmeye işaret ediyor.

ADA 0,905 dolar civarındaki kilit direnç seviyelerini hedeflediğinden bir miktar satış baskısı belirli bir fiyat aralığında konsolidasyona yol açabilir. Bununla birlikte, teknik göstergeler tarafından desteklenen genel yükseliş eğilimi, ADA’nın kısa vadede yukarı yönlü yörüngesini sürdürme potansiyeline işaret ederek altcoin piyasasında fırsat arayan yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

Cardano Catalyst Project - Discover and Vote for our proposals in Fund 12 by July 11, 2024 11:00 UTC

If you are you using your ADA to vote in Cardano’s Project Catalyst don’t forget to voice your vote. We would be excited if you can see, comment, share and vote for us.Vote for Us


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/parabolik-ralli-po...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from CoinTürk

See more
Cardano Cephesinde Neler Oluyor? İşte Dikkat Çeken Veriler ve Gelişmeler
CoinTürk
Cardano Cephesinde Neler Oluyor? İşte Dikkat Çeken Veriler ve Gelişmeler

last Tuesday at 12:00 AM

·

34 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)