Logo
Cardano Ecosystem

Bithub

06/14/2023

·

140 views


Panel ekspertów prognozuje trajektorię ceny Cardano ($ADA) do końca 2023 r. | BitHub.pl

Ostatnia aktualizacja cze 14, 2023 352 W obliczu rosnącej niepewności regulacyjnej i dużej zmienności rynku, portal Finbold postanowił przepytać ekspertów z branży i poprosić ich o podzielenie się swoimi...

Panel ekspertów prognozuje trajektorię ceny Cardano ($ADA) do końca 2023 r. | BitHub.pl

Ostatnia aktualizacja cze 14, 2023 352

FlyingAtom Kantory M

W obliczu rosnącej niepewności regulacyjnej i dużej zmienności rynku, portal Finbold postanowił przepytać ekspertów z branży i poprosić ich o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami na temat potencjalnej trajektorii cenowej kryptowaluty Cardano ($ADA) do końca bieżącego, 2023 roku. Po niedawnym krachu na rynku wywołanym decyzją SEC i platformy tradingowej Robinhood o wycofaniu Cardano z oferty, kryptowaluta stanęła w obliczu poważnych wyzwań. Eksperci przedstawiają swoje perspektywy na temat czynników które mogą wpłynąć na aprecjację lub dalszą deprecjację tokenów $ADA.

Cardano ($ADA) na rozdrożu

Oto opinie ekspertów z którymi Finbold przeprowadził wywiad:

Sebastian Purcell, dyrektor generalny 1.2 Capital Management:

Sebastian Purcell uważa, że najgorsze już za nami w kwestii decyzji amerykańskiej Komisji ds. Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) dotyczącej Cardano. Sugeruje on, że niedawny spadek wyceny $ADA spowodowany obawami regulacyjnymi mógł już zostać zdyskontowany przez uczestników rynku. Purcell podkreśla jednak znaczenie wyniku procesu Ripple (XRP) przeciwko SEC, ponieważ może on zapewnić wgląd w dynamikę regulacyjną i potencjalnie wpłynąć na trajektorię cenową Cardano. Jeśli tylko wynik będzie korzystny dla Ripple, powinno to mieć pozytywny wpływ na cenę $ADA, potencjalnie pokonując lokalne szczyty w rejonie 0,50 USD za monetę. I odwrotnie, jeśli wynik nie będzie korzystny dla Ripple, Cardano może mieć problemy z powrotem do historycznych maksimów, i to nawet w przypadku materializacji scenariusza kolejnej hossy.

Frank Corva, starszy analityk ds. aktywów cyfrowych w Finder:

Frank Corva przyznaje, że przewidywanie wartości Cardano na koniec roku jest sporym wyzwaniem ze względu na niepewność regulacyjną na rynku. Sugeruje on, że ruch cen Cardano będzie prawdopodobnie zgodny z ogólnymi trendami na rynku kryptowalut. Corva podkreśla jednak znaczenie pewnych czynników, które mogą znacząco wpłynąć na wycenę $ADA w przyszłości. Czynniki te obejmują postępy w rozwoju ekosystemu Cardano, rozwój technologiczny, adopcję przez rynek, konkurencję w branży i potencjalne zmiany regulacyjne. Analityk Findera przewiduje możliwy kolejny krótkoterminowy spadek w cenie tokenu w miarę jak Robinhood zacznie zrzucać aktywa na rynek.

Azzam Sheikh, strateg ds. aktywów cyfrowych w Money Advisor:

Sheikh podkreśla znaczenie aktualizacji Hydra dla Cardano. Aktualizacja ta ma na celu zwiększenie szybkości transakcji, zmniejszenie opóźnień, zwiększenie przepustowości i zminimalizowanie kosztów transakcji w sieci. Sheikh jest zdania, że jeśli wdrożenie aktualizacji Hydra pójdzie zgodnie z planem, może to potencjalnie pozytywnie wpłynąć na cenę $ADA. Analityk przewiduje, że do końca roku cena ADA może wahać się między poziomem 0,472 USD a 0,716 USD, ze średnią na poziomie 0,552 USD.

Zobacz też: Polygon Labs i Solana Foundation odpowiadają na zarzuty SEC dotyczące tokenów $MATIC i $SOL

DYOR, czyli „umiesz liczyć; licz na siebie”.

Ważne jest aby pamiętać, że prognozy te podlegają stale zmieniającemu się krajobrazowi rynku kryptowalut i różnym czynnikom zewnętrznym. Podczas gdy eksperci finansowi oferują swoje spostrzeżenia, inwestorzy powinni zachować ostrożność i nie podejmować decyzji dotyczących pieniędzy tylko na ich podstawie. Nie są to bowiem porady inwestycyjne.

Na moment powstawania tego tekstu cena Cardano ($ADA) wynosi 0,26 USD i spada o ponad 5% w wyniku rozczarowania decyzją Fedu. Kapitalizacja rynkowa kryptowaluty wynosi obecnie ok. 9 mld USD i niewiele na chwilę obecną wskazuje aby trend miał zostać przełamany.

Źródło: CMC

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Bithub

ORIGINAL SOURCE

https://bithub.pl/kryptowaluty/panel-eks...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Bithub

See more
Co za wzrost! Jeden na trzech posiadaczy tej kryptowaluty wychodzi na plus | BitHub.pl
Bithub
Co za wzrost! Jeden na trzech posiadaczy tej kryptowaluty wychodzi na plus | BitHub.pl

last Thursday at 12:40 AM

·

9 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)