Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

04/21/2024

·

136 views


Önümüzdeki 6 ay içinde mega ralli yapabilecek en iyi 3 altcoin - KoinMedya

Haberler Coin Haberleri 21 Nisan 2024, 19:00 yayınlandı 21 Nisan 2024, 19:51...

Önümüzdeki 6 ay içinde mega ralli yapabilecek en iyi 3 altcoin - KoinMedya

21 Nisan 2024, 19:00 yayınlandı 21 Nisan 2024, 19:51 güncellendi

2dk, 34sn

Bitcoin uyari

Kripto meraklısı olarak, potansiyel yükseliş gösterebilecek altcoinleri belirlemek gerçekten önemlidir. Büyük fırsatları değerlendirmek isteyen sıradan insanlar için, önümüzdeki 6 ay içinde patlama yapması beklenen en iyi 3 altcoin listesini derledik.

Önümüzdeki 6 ay içinde mega ralli yapabilecek en iyi 3 altcoin

İnovatif teknolojiden güçlü temellere kadar, bu coinler mütevazı yatırımları inanılmaz getirilere dönüştürebilir.

Solana (SOL)

Solana, ölçeklenebilirlik ve verimlilik konusundaki liderliğini kanıtlamıştır. İmpresif işlem hızı ve düşük işlem ücretleri, Solana’yı merkezsiz uygulamalar (dApps) ve DeFi projeleri için tercih edilen bir platform haline getirmiştir. Talep arttıkça ve geliştiriciler ağı kullanmaya başladıkça, SOL’un değeri önemli ölçüde artmaya hazır durumda. Solana’nın çeşitli sektörleri etkileme ve online işlemleri yeniden şekillendirme potansiyeli, SOL’a yatırım yapmayı umut vaat eden bir fırsat haline getiriyor. Güncel Solana fiyatı 197.69 dolar ve 24 saatlik işlem hacmi 22.43 milyon dolar. Kaynaklarımıza göre, Solana’nın fiyatı dördüncü çeyrekte potansiyel olarak 650.54 dolara ulaşabilir. Solana’nın fiyat hareketini analiz ederken, destek seviyelerini 190.97, 187.10 ve 182.93 olarak gözlemliyoruz. Direnç seviyeleri ise 195.15, 202.50 ve 207.68 olarak belirlenmiştir.

İlgili – Bitcoin’in gizemli kurucusu Satoshi Nakamoto’ya ait yeni e-postalar ortaya çıktı

Cardano (ADA)

altcoin Önümüzdeki 6 ay içinde mega ralli yapabilecek en iyi 3 altcoin

Cardano, bilimsel yaklaşımıyla öne çıkıyor ve ölçeklenebilirlik, etkileşim kabiliyeti ve sürdürülebilirlik üzerine odaklanıyor. Alonzo güncellemesi ile akıllı sözleşmelerin beklenen şekilde devreye girmesi, Cardano’yı DeFi alanında güçlü bir oyuncu haline getiriyor. Cardano ağındaki merkezsiz uygulamalar başladıkça ve ekosistem genişledikçe, ADA’nın değerinin yükselmesi bekleniyor. Şu anki Cardano fiyatı 0.49 dolar. Cardano’nun fiyatı, piyasa trendleri, benimsenme ve teknolojik gelişmeler gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Tahminlere göre, Cardano’nun fiyatı 2024 dördüncü çeyrekte 0.566345 ile 6.65 dolar arasında olabilir.

İlgili – Balina hareketleri ile dikkat çeken 4 büyük kripto para

Avalanche (AVAX)

Avalanche, ölçeklenebilirlik ve verimlilik konusunda büyük bir potansiyele sahiptir. DApps ve DeFi projeleri için tercih edilen bir platform haline getirmiştir. Talep arttıkça ve geliştiriciler ağı kullanmaya başladıkça, AVAX’ın değeri önemli ölçüde artmaya hazır durumda. Avalanche’ın çeşitli sektörleri etkileme ve online işlemleri yeniden şekillendirme potansiyeli, AVAX’a yatırım yapmayı umut vaat eden bir fırsat haline getiriyor. Şu anki Avalanche fiyatı 35.35 dolar ve 24 saatlik işlem hacmi 22.43 milyon dolar. Kaynaklarımıza göre, Avalanche’ın fiyatı 2024 sonuna kadar potansiyel olarak 116.61 dolara yükselebilir. Avalanche’ın fiyat hareketini analiz ederken, destek seviyelerini 35.42 ve 29.52 olarak gözlemliyoruz. Direnç seviyeleri ise 48.04 ve 54.33 olarak belirlenmiştir.

Unutmayın ki kripto paralara yatırım yapmak risk içerir ve detaylı araştırma yapmak önemlidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce risk toleransınızı ve finansal hedeflerinizi dikkate alın.

0

be_endim

Beğendim

0

dikkatimi_ekti

Dikkatimi Çekti

0

do_ru_bilgi

Doğru Bilgi

0

e_siz_bilgi

Eşsiz Bilgi

0

alk_l_yorum

Alkışlıyorum

0

sevdim

Sevdim

# ada # avax # SOL

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/onumuzdeki-6-ay-ic...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Koinmedya

See more
Forbes, 20 ‘zombi coin’ listesini açıkladı: Aralarında XRP, ADA, FTM… - KoinMedya
Koinmedya
Forbes, 20 ‘zombi coin’ listesini açıkladı: Aralarında XRP, ADA, FTM… - KoinMedya

04/28/2024

·

111 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)