Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

12/29/2022

·

95 views


Ocak 2023’te alınabilecek 5 kripto para

2023 yılının ilk ayında alınabilecek 5 kripto para ile ilgili ayrıntılı analiz, birkaç coinin Ocak ayında fırsat sunabileceğini gösteriyor. Bu coinlerin hangileri olduğuna bakalım. Ocak 2023’te alınabilecek 5...

Ocak 2023’te alınabilecek 5 kripto para

becommer_koinmedya

2023 yılının ilk ayında alınabilecek 5 kripto para ile ilgili ayrıntılı analiz, birkaç coinin Ocak ayında fırsat sunabileceğini gösteriyor. Bu coinlerin hangileri olduğuna bakalım.


Ocak 2023’te alınabilecek 5 kripto para

Kripto para piyasası en kötü yıllık kapanışlardan birini yaşıyor. Çünkü 2022 yılında toplam piyasa değeri yüzde 65 oranında düştü. Ancak şimdi geleceğe bakmak zamanı. 2023 yılında hangi kripto paralar potansiyele sahip?

Finbold, piyasaya yaptığı ayrıntılı analizden sonra Ocak 2023’te alınabilecek 5 kripto parayı trader ve yatırımcılar ile paylaştı. İşte, söz konusu coinler.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin fiyatı 2022 yılında yüzde 65 oranında düştü. Şu an 16.600 dolar civarında işlem görüyor. Buna rağmen hala en iyi yatırım fırsatlarından birini sunuyor. Şimdi BTC fiyatı çok düşük seviyede. Ancak piyasa uzmanlarına göre bu durum uzun süre böyle kalmayacak. Ocak ayı da Bitcoin için başka bir alım fırsatı sunabilir.

Cardano (ADA)

Fiyatı bir kenara bırakırsak Cardano (ADA) 2022 yılında inanılmaz geliştirme çalışmaları kaydetti. Buna 2021 ile kıyaslandığında yüzde 394 büyüyen Plutus akıllı sözleşmesi de dahil. Bundan dolayı Ocak 2023 için alınabilecek coinlerden biri de ADA. Cardano büyümeye devam ettiği sürece ADA’nın geleceği de iyi görünüyor.

İlgili – Charles Hoskinson’dan 1 milyon dolarlık çılgın Cardano (ADA) deneyi

Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH) ağında Merge güncellemesinin fiyat üzerinde beklenen etkisi olmadı. Çünkü makro faktörler ve genel kripto para piyasasından gelen baskılar ETH fiyatını olumsuz etkiledi. Ancak 2023 yılının başlangıcı ETH için güçlü bir pozitif etki getirebilir.

ApeCoin (APE)

apecoin

ApeCoin (APE), yeni coinlerden biri. Mart 2022’de Bored Ape Yacht Club eko sistemi tarafından çıkarıldı. Son aylarda sessiz olsa da kısa süre önce yeniden balinalar arasında popüler olmaya başladı. Özellikle de 12 Aralık’ta tanıtılan yeni APE ödül programından sonra. Bundan dolayı 2023 için öneriler coinlerden biri.

İlgili – ApeCoin (APE) nedir? Güncel APE coin haber ve gelişmeleri

XRP (XRP)

Son olarak Ripple Labs’in yerel coini XRP var. Bu coin için beklenen en önemli olay ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile devam eden davanın sonuçlanması. Eğer bu dava XRP topluluğunun beklediği şekilde tamamlanırsa, coinin fiyatı ralliye başlar.

Kaynak

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/ocak-2023te-alinab...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Koinmedya

See more
Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin...
Koinmedya
Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin...

01/05/2023

·

76 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X