Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

·

8 views


Novinky vo svete kryptomien: JP Morgan Coin napreduje, Cardano ohlasuje masívne partnerstvo

PR článok spoločnosti Everlodge. JP Morgan, jedna z najväčších bánk, ktorá prijala kryptomeny, pridala do svojej ponuky programovateľné platby pre svoju mincu. Ďalšie novinky: falošné ETF spoločnosti BlackRock pre XRP spôsobili obrovské výkyvy cien. Medzitým boli navrhnuté masívne partnerstvá pre Cardano a Everlodge. JP Morgan pridala pre svoju mincu JPM programovateľné platby Americká nadnárodná investičná […]

Novinky vo svete kryptomien: JP Morgan Coin napreduje, Cardano ohlasuje masívne partnerstvo

| 15. novembra 2023

Kategorie: Sponzorované články

Cardano ohlásilo masívnu spoluprácu

Cardano ohlásilo masívnu spoluprácu. Zdroj: shutterstock.com/Dennis Diatel

PR článok spoločnosti Everlodge. JP Morgan, jedna z najväčších bánk, ktorá prijala kryptomeny, pridala do svojej ponuky programovateľné platby pre svoju mincu. Ďalšie novinky: falošné ETF spoločnosti BlackRock pre XRP spôsobili obrovské výkyvy cien. Medzitým boli navrhnuté masívne partnerstvá pre Cardano a Everlodge.

JP Morgan pridala pre svoju mincu JPM programovateľné platby

Americká nadnárodná investičná banka JP Morgan integrovala programovateľné platby pre svoju kryptomenu JPM Coin založenú na blockchaine pre zúčtovanie. Predtým si museli klienti nastaviť trvalé príkazy na používanie sieťových platieb, ktoré sa mali uskutočniť v určitom čase.

Najnovšia integrácia znamená, že klienti teraz môžu naprogramovať svoje účty tak, aby sa platby JPM Coin vykonávali automaticky. Kryptomena bola predstavená v roku 2019 a v súčasnosti zaznamenáva denné transakcie v hodnote viac ako 1 miliardy dolárov, keďže umožňuje inštitucionálnym klientom využívať blockchain na veľkoobchodné platby.

Falošná správa tvrdila, že spoločnosť BlackRock podala žiadosť o ETF XRP

Cena mince XRP zaznamenala obrovský cenový výkyv, keď v dennom časovom rámci vyskočila o viac ako 15 %. K cenovému skoku došlo po tom, čo sa objavila správa, že spoločnosť BlackRock podala žiadosť o ETF pre XRP. Ukázalo sa však, že podanie žiadosti o ETF bolo falošné.

Podľa správy istá osoba údajne vypracovala formulár, pričom použila prezývku manažéra spoločnosti BlackRock. Formulár bol potom účinne replikovaný ako skutočné online podanie.

Cena XRP sa však po odhalení, že podanie bolo falošné, rýchlo prepadla späť na predchádzajúcu úroveň. Rozhodnutie v súdnom spore s Ripple zostalo jablkom sváru v súvislosti s klasifikáciou XRP ako komodity.

Charles Hoskinson naznačuje masívne partnerstvo

Sieť Cardano zažila za posledných niekoľko rokov pozoruhodný rast. TVL Cardano sa nedávno vyšplhal nad 250 miliónov dolárov, čo znamená rast siete. Generálny riaditeľ projektu Charles Hoskinson naznačil potenciálne partnerstvo na ďalší rast siete. Hoskinson uviedol, že je pripravený pomôcť spoločnosti Kraken v jej úsilí o zavedenie blockchainovej siete druhej vrstvy.

Ak sa to podarí, bolo by to pre Cardano masívne partnerstvo. Mohlo by tiež poskytnúť impulz pre mincu Cardano. Cena ADA narazila na prekážku pri opätovnom zdolávaní rezistencie 0,400 dolára. Partnerstvo takéhoto rozsahu by mohlo poskytnúť impulz potrebný na to, aby cena rástla.

Everlodge naznačuje významné partnerstvá s najlepšími developermi nehnuteľností

Everlodge je sľubný projekt, ktorý chce využiť silu blockchainu na zaistenie bezpečnosti a ochrany investícií na trhu s nehnuteľnosťami. Everlodge vytvoril trh s nehnuteľnosťami, na ktorom môžu investori jednoducho nakupovať a predávať nehnuteľnosti, ako sú luxusné vily, hotely a rekreačné domy.

Využitím technológie blockchain sa Everlodge snaží vytvoriť decentralizovanú platformu nehnuteľností, na ktorej môže ktokoľvek ľahko získať prístup k týmto nehnuteľnostiam. Tím Everlodge bude spolupracovať s najlepšími developermi pri výbere nehnuteľností, ktoré budú uvedené na trhu.

Odstránením sprostredkovateľov Everlodge zníži náklady na tieto nehnuteľnosti. Transakcie budú rýchle a efektívne, pretože sa budú vykonávať pomocou tokenu ELDG. Ten už zaznamenal úspech, keď vzrástol o 150 % a dosiahol hodnotu 0,025 dolára za token. Analytici predpovedajú tokenu ELDG rast na 0,50 dolára.

Viac informácií o predpredaji Everlodge:

Webová stránka: https://www.everlodge.io/

Telegram: https://t.me/everlodge

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

wexopay wexopay

×

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/novinky-vo-svet...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Kryptomagazin SK

See more
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?
Kryptomagazin SK
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?

08/10/2023

·

97 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)