Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

02/28/2024

·

33 views


Ne Ethereum Ne Solana! İlk 10’daki Bu Altcoin “Büyük Patlama” Eşiğine Dayandı!

Cardano (ADA), Bitcoin'den aldığı güçle yukarı yönlü bir eğilim göstermesi yatırımcılarını heyecanlandırdı.Altcoin'deki teknik görünüm, ADA'nın güçlü bir fiyat yükselişinin eşiğinde olduğu yönünde spekülasyonlara neden oldu.ADA'nın önündeki kritik seviye olan 0,68 dolar yakınlarında olası bir kırılma fiyatın yeni zirvelere ulaşabileceğini gösteriyor.Piyasa etkisi: Nötr


Ne Ethereum Ne Solana! İlk 10’daki Bu Altcoin “Büyük Patlama” Eşiğine Dayandı!

Önde gelen altcoin‘lerden Cardano (ADA) Bitcoin’den (BTC) aldığı güçle yukarı yönelerek yatırımcılarını heyecanlandırdı. Altcoin‘deki bu eğilim teknik görünümden hareketle güçlü bir fiyat yükselişinin eşiğinde olduğu yönünde spekülasyonlar yapılmasına neden oldu.

Büyük Patlama Eşiği: 0,68 Dolar

Yatırımcıların ADA‘daki yükseliş eğilimi, Cardano’nun mevcut etkileyici performansının ortasında ortaya çıktı. Şu anda birçok teknik gösterge yatırımcılar için altcoin’de kazançlı bir fırsata işaret ediyor. Temel teknik göstergeler Cardano için umut verici bir tablo çizerken, yükseliş ivmesinin güç kazanarak devam etmesi bekleniyor.

Kritik savaş bölgeleri olarak gösterilen seviyelerdeki boğalar ve ayılar arasında şiddetli çekişmeler görülse de mevcut fiyat eğilimi boğaların zemin kazandığını ve satıcıların tükenme belirtileri gösterdiğini ortaya koyuyor. Bu da ADA’nın momentumda kayda değer bir değişimin olacağının önmeli bir işareti.

ADA önünde duran kritik önemdeki bir seviye olan 0,68 dolara yaklaşırken, yatırımcılar fiyatı yeni zirvelere taşıyabilecek bu seviyeden olacak bir kırılmayı sabırsızlıkla bekliyor. Bir fincan ve kulp formasyonunun oluşmuş olmasıyla gelecek kırılmayla fiyat için ilk hedef seviye 1,16 doların üstü olacak gibi görünüyor. Bu kırılmayı takip eden yükselişin sonrasında 2,15 dolara doğru daha fazla yukarı yönlü potansiyel yükseliş eğilimi ortaya çıkabilir.

Öte yandan yükseliş sırasında olacak sağlıklık geri çekilmeler de dikkatle takip edilmeli. Buna göre ADA için şu anda temel destek seviye 0,59 dolar civarında. Bu seviyeye olacak bir geri çekilme yatırımcılara satın alım fırsatı verebilir.

ADA’da Son Durum

Bu yazının hazırlandığı sırada ADA, son 24 saatte yüzde 0,46 yükselişle 0,6342 dolardan işlem görüyor. Altcoin‘in yakın zaman önce 0,62 dolar seviyesinin üzerine çıkmış olması altcoin piyasasında önemli kazançlar elde etme potansiyelinin ve güçlü duruşunun bir parçası.

Teknik görünüm Cardano’yu çevreleyen iyimserlikte artışa katkıda bulunurken, birçok yatırımcı altcoin’i devam eden boğa koşusunun ortasında umut verici bir varlık olarak görüyor. ADA’nın ivme kazanmaya devam ederken, yatırımcılar önümüzdeki günlerde yaşanacak gelişmeleri ve potansiyel fiyat hareketlerine odaklanmış durumda.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/ne-ethereum-ne-sol...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Popüler Altcoinde Ters Rüzgar! Token’da Düşüş Sürecek Mi?
CoinTürk
Popüler Altcoinde Ters Rüzgar! Token’da Düşüş Sürecek Mi?

yesterday at 10:01 AM

·

12 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)