Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

05/15/2023

·

160 views


Milyarlarca Cardano (ADA) Satın Alındı - Kripto Teknik Haber

Cardano Cardano (ADA) yeni haftaya yükselişle başlıyor. IntoTheBlock verileri sayesinde bilindiği gibi, Cardano için geçen hafta boğaların lehine sonuçlandı. Bu, büyük adreslerin satın alınması ve...

Milyarlarca Cardano (ADA) Satın Alındı - Kripto Teknik Haber
Cardano
Cardano

Cardano (ADA) yeni haftaya yükselişle başlıyor. IntoTheBlock verileri sayesinde bilindiği gibi, Cardano için geçen hafta boğaların lehine sonuçlandı. Bu, büyük adreslerin satın alınması ve satılmasıyla ilgili verilerle kanıtlanmaktadır. Verilere göre geçtiğimiz hafta büyük ayıların satışları 158,6 milyar ADA olarak gerçekleşti. Aynı zamanda boğalar alımlarının hacmini neredeyse 160 milyar dolara çıkardı. Bu tür adreslerin sayısına gelince, satıcılar ve alıcılar arasında 36’ya karşı 36 parite var.

Grafiğe gelince, ADA fiyatının 0,3 dolar ile 0,42 dolar fiyat aralığına geri döndüğünü belirtmek gerekir. Şu anda Cardano token, risk-ödül açısından pozisyon açmak için en iyi yer gibi görünmeyen bu aralığın tam ortasında işlem görüyor.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/milyar...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano (ADA) Alım Emirlerinde %678 Arttı - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano (ADA) Alım Emirlerinde %678 Arttı - Kripto Teknik Haber

02/09/2024

·

62 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)