Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

02/10/2024

·

48 views


Max Keiser: Fiyatı Sıfıra Gidecek, En Büyük 10 Kriptodan Biri Olsa Bile

Popüler Bitcoin maksimalisti Max Keiser kısa süre önce Cardano kurucusuna hakaret edip ADA Coin'in sıfıra gidecek coinlerden olduğunu yazdı. Bitcoin maksimalistlerinin altcoinlere karşı düşmanca tavrı alışıldık bir şey. ADA Coin yakında 0,55 dolar üstü kapanışlarla ivme kazanabilir. Piyasa etkisi: Nötr

Max Keiser: Fiyatı Sıfıra Gidecek, En Büyük 10 Kriptodan Biri Olsa Bile

Bitcoin fiyatı kısa süre önce 48.200 dolara kadar tırmandı ve 11 Ocak tarihli zirvesine ulaşmasına sadece birkaç yüz dolar kaldı. Ancak sonrasında kar satışlarıyla birlikte yönünü aşağı çevirdi. Volatilite artmaya devam ediyor ve bu beklenen bir şeydi. Ancak popüler bir analist en büyük 10 kripto paradan biri için hiç beklenmeyecek bir son öngörüyor.

ADA Coin Geleceği

Bitcoin’i devlet olarak kabul eden ilk ülke olan El Salvador’un Başkanı Nayib Bukele’nin danışmanı olan Max Keiser kısa süre önce Cardano (ADA)’yu hedef aldı. Onun için acımasız bir gelecek öngören Keiser fiyatın sıfıra gideceğini düşünüyor.

Kripto endüstrisinde oldukça iyi tanınan, popüler bir isim olduğu için onun bu yorumu büyük tartışmalara neden oldu. Sadık bir Bitcoin destekçisi ve altcoin şüphecisi olan Keiser, kısa süre önce Cardano kurucusu Hoskinson’u hedef aldı ve ona, projesine karşı aşağılayıcı ifadeler kullandı.

“Hoskinson lağım çukurundan çıktı”.

Geçmişte de Hoskinson için ağır eleştiriler görmüştük ve bunların bir kısmı haklıydı. Ona göre çöp veya dolandırıcılık olan ADA Coin sıfıra gidecek. Projeyle yeterince ilgilenmeyip alakasız konularda sürekli sosyal medya tartışmalarına katıldığı için eleştirilen Hoskinson için bu yorumlar pek alışılmadık şeyler değil.

ADA Coin Yorumları

Keiser’in ADA Coin fiyatının sıfıra gideceğine dair yorumlarına rağmen BTC fiyatındaki pozitiflikle birlikte kısa ve orta vadeli görünüm yeniden pozitife dönüyor. Bu minvalde altcoinlere karşı nefretle yaklaşan Bitcoin maksimalistlerinin belki de uç görüşlerini çok da ciddiye almamak lazım.

Dört saatlik grafikte ADA Coin fiyatı haftalar sonra basit hareketli ortalamanın üzerine çıktı ve bu iyimserliği artırdı. Popüler kripto para analisti Sebastian, ADA’nın bu ivmeyi sürdürmesi halinde 0,55 doları aşabileceğini yazdı. Eğer bu seviye üzerinde boğalar kalıcı olabilirse son düşüş hareketi artık tersine dönebilir.

BTC fiyatı yazı hazırlandığı sırada 47.500 doların üzerinde ve BTCD artışından dolayı altcoinlerde cılız toparlanmalar var. Hafta sonu eğer beklendiği gibi hacimler düşerken BTC mevcut seviyeye yakın sabit kalabilirse bazı altcoinler toparlanabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/max-keiser-fiyati-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Cardano’da (ADA) Uzman Görüşü: “Boğa Döngüsüne Zemin Hazır!”
CoinTürk
Cardano’da (ADA) Uzman Görüşü: “Boğa Döngüsüne Zemin Hazır!”

yesterday at 2:05 AM

·

13 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)