Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

05/23/2023

·

189 views


MATIC ve Bu 5 Altcoin İçin Son Dakika: 5 Ayrı Ortaklık! Kriptokoin.com

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere geçtiğimiz yıldan bu yana kripto projelerinin ortaklıkları endüstride büyük bir etki oluşturdu. Günden güne büyüyen kripto para piyasasında yeni ortaklıklar ise...

MATIC ve Bu 5 Altcoin İçin Son Dakika: 5 Ayrı Ortaklık! Kriptokoin.com

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere geçtiğimiz yıldan bu yana kripto projelerinin ortaklıkları endüstride büyük bir etki oluşturdu. Günden güne büyüyen kripto para piyasasında yeni ortaklıklar ise gelmeye devam ediyor. Son olarak MATIC ve bu 5 altcoin projesi, yeni ortaklıklarını duyurdu! İşte detaylar…

Polygon (MATIC) ve De.Fi, ekosisteme Web3 Antivirüs ekleyecek!

Kripto para piyasası geçtiğimiz yıldan bu yana birçok bilgisayar korsanının hedefinde yer aldı. Kripto para piyasası yeni dolandırıcılık olayları ve fon hırsızlıkları ile uzun bir süredir karşı karşıya kalmışken, Polygon’dan (MATIC) gelen bu yeni haber, yatırımcıları heyecanlandırıyor. Polygon ve De.Fi, Polygon ekosistemine bir Web3 antivirüs eklemek için ortaklık kurdu. Crystal’ın verilerine göre, 2011’den bu yana kripto ve DeFi dolandırıcılıklarında yaklaşık 17 milyar dolar çalındı. Bununla beraber birçok firma harekete geçiyor.

Aktarılan verilere göre ortaklık dahilindeki bu antivirüs, iki ayrı araç kullanacak. Bunlardan biri indirilen dosyaları ve akıllı sözleşme onaylarını tarayan De.Fi Shield gibi araçları içeriyor. Bununla beraber De.Fi Tarayıcı, kullanıcıların NFT’lerin, coinlerinin veya staking kasalarının güvenliğini onlarla etkileşim kurmadan önce değerlendirmesine olanak tanıyacak. Yeni ortaklıkla ilgili De.Fi’de yazılım mimarı olan Artem Bondarenko, Web3 antivirüs konseptinin nispeten yeni olduğunu söylüyor ve  “Web2, olgun güvenlik uygulamalarının ve standartlarının oluşturulmasına izin veren daha uzun bir geliştirme ve dağıtım geçmişine sahiptir” sözlerini kullanıyor. Bu yeni ortaklıkla beraber birçok MATIC kullanıcısı DeFi ve Web3 ortamına daha sıcak bakarken, MATIC fiyatı yüzde 1.1 yükseliş yaşadı ve anlık olarak 0.882308 dolardan işlem görüyor.

Bemo, DWF Labs ile ortaklaşa olarak TON’da ilk likit staking protokolünü başlattı

Bemo, DWF Labs ile işbirliği içinde TON blockchain üzerinde ilk likit staking protokolünü başarıyla başlattığını duyurdu. Bemo’nun aktardığı bilgilere göre TON karşılığında Bemo kullanıcısı, Bemo uygulaması kullanılarak stake edilen TON coin havuzunun bir kısmını temsil eden stTON tokenleri alıyor. Aktarılan bilgiler ışığında Bemo, doğrulama sürecini tamamen yönetecek; bu da teknik gereklilikler veya önceki stake etme deneyimleriyle ilgili endişeleri ortadan kaldıracak. Ayrıca uygulamayı kullanmak için gereken minimum TON token miktarı da bulunmuyor.

En büyük dijital varlık yatırım şirketlerinden biri olan ve Bemo uygulaması aracılığıyla TON’u stake eden ilk likidite sağlayıcısı olan DWF Labs ile ortaklık, DeFi’de önemli bir trend olarak likit stake hizmetlerinin rolünü doğrular nitelikte. DWF Labs’ın desteğiyle Bemo’nun piyasaya sürülmesi, hem TON ekosistemini geliştirme taahhüdünü hem de The Open Network’ün muazzam yatırım potansiyelini ortaya koyuyor.

Cardano (ADA), İsviçreli finansal teknoloji firması Acredius ile ortaklık kurdu!

Cardano Foundation, Zürih merkezli finansal teknoloji firması Acredius ile yeni bir ortaklık anlaşması imzaladı. İsviçreli şirket, bağış toplamayı kolaylaştırması ve müşterileri için yenilikçi teknolojilerle borç verme ve borç alma hizmetleri sunmasıyla tanınıyor. Cardano ile Acredius, bu yeni ortaklıkla beraber blockchain entegrasyonu gerçekleştirecek. Bu ortaklık Acredius için finansal katılımı teşvik etme ve ileri teknolojiyi benimseme stratejisi olarak açıklanıyor.

We are thrilled to announce our collaboration with @Cardano_CF to bring the power of blockchain to fintech.

Acredius will deploy smart contracts on the Cardano Ecosystem, supporting growth opportunities for SMEs.

Learn more about this: https://t.co/XQqQCX8vC2#Cardano

— Acredius (@Acredius_AG) May 19, 2023

Cardano ve Acredius arasındaki ortaklık, daha iyi yatırım portföyü şeffaflığını teşvik edecek, yenilikçi çözümlere erişim sağlayacak ve güvenliği artıracak. Bu durum İsviçreli borç verme şirketi için bir şekilde faydalı olsa da, Cardano için de başka bir gerçek dünya kullanım durumunu keşfettiği ve dolayısıyla kullanım stratejisini artırdığı için önemli bir ilerleme olarak karşımıza çıkıyor. Acredius’un kurucu ortağı ve İcra Kurulu Başkanı (CEO) Ghassan Benhadjsalah, işbirliğinin her iki kuruluş için de nasıl faydalı olduğunu açıkladı:

Blockchain alanında bir lider olan Cardano ile güçlerimizi birleştirmekten heyecan duyuyoruz. Bu işbirliği her iki tarafa da fayda sağlayacak ve kredilere erişimi kolaylaştıracak.

Delta Airlines, dev kripto para borsası Crypto.com ile ortaklığını uzatma kararı aldı!

Amerikan havayolu markası Delta Air Lines, Los Angeles merkezli buz hokeyi ve basketbol takımlarının ev sahibi stadyumu Crypto.com Arena ile ortaklığını uzattığını duyurdu. Uzatmaya göre, havayolu şirketi Crypto.Com Arena’nın kurucu ortağı olarak hizmet vermeye devam edecek. Yenilemeyle birlikte Atlanta merkezli şirket, Ulusal Hokey Ligi (NHL) takımı Los Angeles Kings’in (LA Kings) yanı sıra stadyumun da resmi havayolu taşıyıcısı olma unvanını koruyacak.

Dev borsa ile ile yapılan anlaşma ilk olarak 2011 yılında yürürlüğe girmişti. Crypto.com Arena stadyumu şu anda NHL takımı LA Kings, Ulusal Basketbol Birliği (NBA) takımı Los Angeles Lakers ve Kadınlar Ulusal Basketbol Birliği (WNBA) takımı Los Angeles Sparks’a ev sahipliği yapmaktadır.

Namada, kullanıcı gizliliği için Osmosis Labs ile ortaklık kuruyor!

Gizlilik odaklı bir layer-1 blockchain projesi olan Namada, her iki platformu geliştirmek ve topluluklarını büyütmek için Osmosis Labs ile işbirliği yapmak üzere bir teklif başlattı. Teklif başarılı olursa, iki layer-1 blockchain’i, işbirliğine dayalı hibeler başlatmak, gelişmeleri ve faydaları kullanıcılarıyla paylaşmak da dahil olmak üzere çeşitli alanlarda işbirliği yaptığını görecek.

Ekipten yapılan açıklamaya göre, teklif bu Pazartesi günü Namada kurucu ortağı Christopher Goes tarafından Osmosis yönetişim forumunda yapıldı. Oylama açıldığında, Osmosis kullanıcıları, kullanıcıları için birden fazla blockchain’de gelişmiş gizlilik sağlama hedefi de dahil olmak üzere, iki şirketin halihazırda sahip olduğu yakın bağları güçlendirmek için ortaklığı oylama fırsatına sahip olacaklar. Konu ile ilgili Namada kurucu ortağı Goes, şu sözleri aktardı:

Bu teklifle Namada, teşekkür etmeyi ve gelecekteki işbirliği için zemin hazırlamayı amaçlıyor. Namada ve Osmosis ekosistemleri arasında ortak hibe finansmanı, korumalı eylemler, Ferveo ve daha fazlası dahil olmak üzere pozitif işbirliği için birçok fırsat bekliyorum.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/matic-ve-5-altcoi...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptokoin

See more
Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir - Kriptokoin.com
Kriptokoin
Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir - Kriptokoin.com

10/31/2023

·

156 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)