Logo
Cardano Ecosystem

Trading11

08/02/2022

·

268 views


Ledger přidává podporu pro 100 dalších nativních tokenů ze sítě Cardano

Francouzský výrobce hardwarových peněženek pro kryptoměny Ledger přidal podporu pro 100 dalších nativních tokenů v síti Cardano, což uživatelům umožňuje nakupovat, odesílat a přijímat tyto tokeny v Ledger Live, aplikaci pro správu kryptoaktiv na zařízeních Ledger. Společnost Ledger se...

Ledger přidává podporu pro 100 dalších nativních tokenů ze sítě Cardano

Francouzský výrobce hardwarových peněženek pro kryptoměny Ledger přidal podporu pro 100 dalších nativních tokenů v síti Cardano, což uživatelům umožňuje nakupovat, odesílat a přijímat tyto tokeny v Ledger Live, aplikaci pro správu kryptoaktiv na zařízeních Ledger.

Společnost Ledger se sídlem v Paříži byla založena v roce 2014 a poprvé oznámila, že přechází na podporu ADA již v dubnu tohoto roku.

Podle oznámení Ledgeru mezi tokeny, které jsou nyní podporovány, patří Aada DAO Token, CLAP, DogeADA, DANA, Cardano Gold, ADAX, MILK, MEOW, MELD a nativní token Minswap.

Francouzský výrobce hardwarových peněženek dodal, že existuje „mnohem více tokenů v síti Cardano“, ale že se rozhodl pro podporu prvních 100 na základě řady faktorů, včetně počtu blockchainových transakcí v konkrétním období. Firma poznamenala, že výběr byl „proveden bez jakékoli zaujatosti, na základě dat z řetězce“.

Oznámení uvádí, že s nativními tokeny na blockchainu Cardano „lze zacházet stejným způsobem jako s měnou Cardano, ADA, a využívat všech výhod její rychlosti, bezpečnosti a nízkých transakčních nákladů. Firma poznamenala, že na rozdíl od sítí, kde uživatelsky definované tokeny nejsou nativní, Cardanův přístup odstraňuje vrstvu složitosti a zároveň snižuje manuální chyby a transakční poplatky.

Hard fork Vasil

Hard fork Vasil bude zahrnovat čtyři návrhy vylepšení Cardano (CIP). Přes současné spoždění upgradu na něj investoři sázejí, jelikož údaje z cenových stránek Coinbase ukazují, že uživatelé kryptoměnové burzy mají typickou dobu držení ADA 153 dní, což znamená, že obchodníci na platformě drží svá aktiva docela dlouhý čas. 

Podle kryptoměnové burzy dlouhá doba držení „signalizuje trend akumulace“, zatímco krátká doba držení „indikuje zvýšený pohyb tokenů“.

Začátkem tohoto měsíce panel odborníků na kryptoměnový průmysl předpověděl, že cena Cardana exploduje do roku 2025 na 2,93 dolaru a do roku 2030 na 6,53 dolaru, ačkoli jiní odborníci se domnívají, že do konce roku se bude kryptoměna obchodovat za pouhých 0,63 dolaru.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Trading11

ORIGINAL SOURCE

https://trading11.com/ledger-pridava-pod...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Trading11

See more
Nový stablecoin od vývojárov Cardana na obzore – ADA za dolár?
Trading11
Nový stablecoin od vývojárov Cardana na obzore – ADA za dolár?

last Monday at 11:42 AM

·

17 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more

Featured ISPOs

Genius X
GENSX ISPOACTIVE

250M $GENSX · Ends in 09/12/2022


Featured Projects

Ada Handle
Ada Handle

NFT

Featured

Featured Events

Cardano Summit 2022
Cardano Summit 2022

11/20/2022 - 11/22/2022 · Lausanne, Switzerland


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X