Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

08/01/2023

·

80 views


Kurumsal sermayenin aktığı 3 önemli altcoin: XRP...

Yeni açıklanan bir rapora göre altcoin piyasasında durum daha belirgin olmaya başladı. Hatta kurumsal sermayenin özellikle 3 kripto paraya aktığı bildiriliyor. Bu olayın ayrıntılarına bakalım. Kurumsal...

Kurumsal sermayenin aktığı 3 önemli altcoin: XRP...

becommer_koinmedya

Yeni açıklanan bir rapora göre altcoin piyasasında durum daha belirgin olmaya başladı. Hatta kurumsal sermayenin özellikle 3 kripto paraya aktığı bildiriliyor. Bu olayın ayrıntılarına bakalım.

Kurumsal sermayenin aktığı 3 önemli altcoin: XRP…

Dijital varlık yöneticisi CoinShares, kurumsal sermayenin altcoinlerle ilgili daha iyimser olmaya başladığını bildiriyor. Hem de Bitcoin (BTC) ve genel piyasanın iki hafta art arda para kaybetmeye devam etmesine rağmen.

Yeni yayımlanan Dijital Varlık Fon Akışı Haftalık Raporu’nda yer alan bilgileri paylaşan CoinShares, 2023’ün ilk yarısında kripto paralara yaklaşık yarım milyar sermaye girişi olduğunu bildiriyor. Şöyle diyor:

“Kripto para yatırım ürünleri geçen hafta toplamda 21 milyon dolarla bir miktar sermaye çıkışı gördü. Bu yatırım ürünlerinde işlem hacmi da hafta boyunca 915 milyon dolarla çok düşük oldu. Çünkü bu yılki haftalık ortalama 1,5 milyar dolar.

Bu aynı zamanda Bitcoin piyasasına da yansıdı. Geçen hafta güvenilen borsaların toplam işlem hacmi 16 milyar dolar oldu. Bu yılın haftalık ortalaması olan 52 milyar dolar ile kıyaslandığında çok düşük bir sayı. Yılı yarıladık ve dijital varlık yatırım ürünlerine şimdiye kadar 0,5 milyar dolarlık bir para girişi oldu.”

İlgili – Efsanevi trader Peter Brandt’ten şok Bitcoin açıklaması ve BTC EFT onayı tahmini

Kurumsal sermayenin aktığı 3 önemli altcoin: XRP...

Kaynak: Coinshares

Coinshares aynı zamanda para çıkışının yüzde 90’ının Bitcoin’den olduğuna dikkat çekiyor. Özellikle short BTC ürünleri 14 haftadır art arda para çıkışı görmeye devam ediyor. Bu aynı zamanda yatırımcıların kazanç almaya devam ettiğinin de bir göstergesi.

Bu arada iki rakip proje olan Ethereum (ETH) ve Avalanche (AVAX) 2,5 milyon dolar ile bir miktar kayıp verse de diğer altcoinlere para girişi var.

Cardano (ADA), Solana (SOL) ve Ripple (XRP) ürünleri sırasıyla 0,64 milyon dolar, 0,6 milyon dolar ve 0,5 milyon dolarlık sermaye girişi kaydetti.

İlgili – Güncel Aptos (APT) fiyat tahmini 2023-2025 ve gelecek beklentileri

Kaynak

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/kurumsal-sermayeni...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Koinmedya

See more
Cardano (ADA) yakında 0,50 doları geçebilir: İşte, sebebi
Koinmedya
Cardano (ADA) yakında 0,50 doları geçebilir: İşte, sebebi

04/03/2023

·

205 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)