Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

·

7 views


Kryptomeny Cardano a XRP pokračujú v konsolidácii, Watchvestor revolučne mení trh s luxusnými hodinkami

PR článok spoločnosti Watchvestor. Trh s kryptomenami je nepredvídateľný, pričom tokeny ako Cardano a XRP sa pohybujú v rôznych trendoch a tlakoch. Zatiaľ čo ADA a XRP si udržiavajú bočnú trajektóriu, stúpajúca hviezda predpredaja si získala masovú príťažlivosť – Watchvestor (WVTR). Čítajte ďalej a dozviete sa viac o každom z týchto projektov a aj o […]

Kryptomeny Cardano a XRP pokračujú v konsolidácii, Watchvestor revolučne mení trh s luxusnými hodinkami

| 1. septembra 2023

Kategorie: Sponzorované články

Nový projekt Watchvestor

Nový projekt Watchvestor. Zdroj: watchvestor.com

PR článok spoločnosti Watchvestor. Trh s kryptomenami je nepredvídateľný, pričom tokeny ako Cardano a XRP sa pohybujú v rôznych trendoch a tlakoch. Zatiaľ čo ADA a XRP si udržiavajú bočnú trajektóriu, stúpajúca hviezda predpredaja si získala masovú príťažlivosť – Watchvestor (WVTR). Čítajte ďalej a dozviete sa viac o každom z týchto projektov a aj o tom, prečo Watchvestor vyniká.

Investujte do značiek Rolex, Patek Phillippe, Richard Mille, AP už za 10 USD

Cardano: nedokáže prelomiť predajný tlak

Cardano, významná blockchainová platforma, čelí problémom, ako sa vymaniť z predajného tlaku. Napriek sľubnému technologickému pokroku a robustnému ekosystému sa pohyb ceny Cardano snažil získať výraznú dynamiku. V skutočnosti sa kryptomena Cardano len za posledný rok obchodovala v rozmedzí od 0,20 do 0,50 dolára.

Tento cenový pohyb poukazuje na určitú mieru neistoty týkajúcu sa kryptomeny Cardano. Nielen to, ale mnohí odborníci tiež predpovedajú, že Cardano by sa do konca roka 2023 mohlo obchodovať v rozmedzí od 0,33 do 0,37 dolára.

Zo všetkých týchto dôvodov teraz mnohí držitelia Cardana hľadajú nové spôsoby diverzifikácie svojich investičných portfólií.

XRP: naďalej dosahuje slabšie výsledky

XRP, často oslavovaná pre svoj potenciál v transformácii cezhraničných platieb, sa tiež dostala do obdobia konsolidácie. Táto fáza, ktorá sa vyznačuje obmedzeným pohybom ceny, nechala držiteľov XRP v očakávaní prelomu.

Hoci cena XRP zaznamenala v júli masívny nárast na 0,82 dolára po priaznivom rozhodnutí sudcu v prípade Ripple vs. SEC, nedokázala si túto dynamiku udržať. Keďže komunita XRP čaká na regulačné objasnenie a katalyzátory, ktoré by mohli podporiť jeho hodnotu.

Hoci významní analytici trhu predpovedajú XRP do decembra 2023 cenu 0,79 dolára, tí, ktorí hľadajú výrazný rast, sa teraz obzerajú inde.

Watchvestor: budúcnosť, ktorá zmení pravidlá hry

Uprostred týchto trendov na trhu je spoločnosť Watchvestor (WVTR) majákom transformácie v rámci jedného sektora: luxusných hodiniek. Toto inovatívne trhovisko rieši problémy, ktoré trápia trh s luxusnými hodinkami. Od vysokých nákladov a nedostatočnej likvidity až po obavy o pravosť. Watchvestor ich eliminuje.

Po prvé, vlastníctvo hodiniek je často vyhradené pre bohatých kvôli vysokým nákladom spojeným s týmito hodinkami. Spoločnosť Watchvestor však razí z každých luxusných hodiniek jedinečný NFT zabezpečený technológiou blockchain. Následne Watchvestor uloží hodinky do trezoru a NFT frakcionuje. Výsledkom je, že investori sa môžu stať čiastkovými vlastníkmi za cenu už od 10 dolárov.

Po druhé, falzifikáty sú na tomto trhu dlhodobým problémom. Technológia blockchain, ktorá je charakteristickým znakom inovácie spoločnosti Watchvestor, rieši obavy z pravosti priamo. Metadáta každého NFT sú prepojené so sériovými číslami a certifikátmi fyzických hodiniek. Poskytuje tak nemenný záznam o ich histórii.

Úžitkový token WVTR je teraz v 1. fáze predpredaja a má hodnotu len 0,03 dolára. Ako všetci vieme, investovanie do sľubných projektov v ich počiatočných fázach prináša vynikajúce zisky. Z tohto dôvodu teraz zaplavuje predpredaj nespočetné množstvo jednotlivcov. Dopyt je vysoký. Odborníci predpovedajú, že hodnota WVTR môže čoskoro vzrásť na 0,35 dolára, čo predstavuje 12-násobnú návratnosť investície pre tých, ktorí si ju kúpia teraz.

Zistite viac o predpredaji Watchvestor (WVTR):

Webstránka: https://watchvestor.com/

Telegram komunita: https://t.me/WatchvestorOfficial

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

wexopay wexopay

×

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/kryptomeny-card...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Kryptomagazin SK

See more
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?
Kryptomagazin SK
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?

08/10/2023

·

90 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)