Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

·

6 views


Kryptomeny budúcnosti v roku 2023 - tieto tokeny priťahujú pozornosť investorov

Cieľom každého krypto investora je nájsť taký projekt, ktorý mu prinesie v budúcnosti veľké zisky. Je však náročné odhadnúť, ako sa bude trh správať, ktoré kryptomeny budú nakoniec úspešné a ktoré naopak prestanú byť relevantné a zaniknú. Chceme vám preto pomôcť v hľadaní kryptomien, ktoré majú potenciál rásť v budúcnosti. V tomto článku sa pozrieme […]

Kryptomeny budúcnosti v roku 2023 - tieto tokeny priťahujú pozornosť investorov

| 16. septembra 2023

Kategorie: Sponzorované články

Top kryptomeny, ktoré môžu v budúcnosti porásť

Top kryptomeny, ktoré môžu v budúcnosti porásť. Zdroj: shutterstock.com/macondo

Cieľom každého krypto investora je nájsť taký projekt, ktorý mu prinesie v budúcnosti veľké zisky. Je však náročné odhadnúť, ako sa bude trh správať, ktoré kryptomeny budú nakoniec úspešné a ktoré naopak prestanú byť relevantné a zaniknú.

Chceme vám preto pomôcť v hľadaní kryptomien, ktoré majú potenciál rásť v budúcnosti. V tomto článku sa pozrieme bližšie na 4 kryptomeny budúcnosti, ktoré môžu investorom priniesť vytúžené zisky.

Zoznam kryptomien budúcnosti v roku 2023

  1. Wall Street Memes – najlepšia meme kryptomena budúcnosti, ktorej komunita má už viac ako milión sledovateľov
  2. Solana – kryptomena budúcnosti s nízkymi poplatkami
  3. Bitcoin BSC – najnovšia kryptomena, snažiaca sa napodobniť bitcoin
  4. Cardano – inovatívna kryptomena pre budúcnosť decentralizovaných aplikácií

Wall Street Memes – najlepšia meme kryptomena budúcnosti, ktorej komunita má už viac ako milión sledovateľov

Wall Street Memes je projekt, ktorý má za sebou podporu už viac ako 1 milión členov na rôznych sociálnych sieťach. Táto kryptomena vyzbierala v predpredaji už viac ako 25 miliónov dolárov a momentálne trvá posledná fáza predpredaja. Máte tak už len 9 dní na to, aby ste token získali za 0,0337 dolára.

Kryptomena WSM

Kryptomena WSM. Zdroj: wallstmemes.com

Tím, ktorý stojí za Wall Street Memes má už za sebou úspešný projekt s názvom Wall St. Bulls. Išlo o NFT kolekciu, ktorá počas pol hodiny získala viac ako 2,5 milióna dolárov. Wall St. Bulls NFT kolekcia vyšla v roku 2021 a už vtedy bolo možné vidieť, akú veľkú podporu komunity má tento tím. To je jeden z kľúčov k úspechu projektov vo svete kryptomien. A to najmä pokiaľ ide o memecoiny, akým je aj kryptomena Wall Street Memes.

Natívny token Wall Street Memes je WSM a polovica zo všetkých tokenov je určená na predpredaj. Zvyšné zásoby sú rozdelené na odmeny komunite a na likviditu na burzách. Tieto tokeny je možné vložiť do staking procesu, ktorý má predpokladaný výnos až 62 % ročne.

Pokiaľ hľadáte kryptomenu, ktorá má veľkú podporu komunity, jej vývojársky tím má za sebou úspešnú históriu a na ktorú dokonca reagoval aj Elon Musk, tak Wall Street Memes je tou správnou voľbou. Na nákup v predpredaji máte už len posledné dni. Stačí pripojiť vašu krypto peňaženku a na nákup použiť ethereum alebo Tether.

Kúpiť WSM

Solana – kryptomena budúcnosti s nízkymi poplatkami

Solana je blockchainová platforma, ktorá si získala veľkú pozornosť, vďaka svojej výnimočnej rýchlosti a škálovateľnosti. Jej najväčšou výhodou je schopnosť zvládnuť veľké množstvo transakcií za krátky čas a s minimálnymi poplatkami. Cieľom platformy je poskytnúť výkonnú infraštruktúru pre decentralizované aplikácie a finančné služby.

Natívny token tejto platformy SOL začínal na cene 0,77 dolára za token. Momentálne sa pohybuje na sume približne 19 dolárov, čo znamená zisk viac ako 2 400 %. To je však minimum oproti najvyššej hodnote akú SOL dosiahol a to 259,96 dolárov. Pokiaľ by ste investovali do SOL v súčasnosti a tento token by opäť dosiahol svoju najvyššiu hodnotu, získali by ste viac ako 13-násobok vášho vkladu.

Cenový vývoj kryptomeny Solana

Cenový vývoj kryptomeny Solana. Zdroj: coinmarketcap.com

Tento krypto projekt utrpel výrazné straty kvôli svojmu spojeniu s podvodným FTX. Solana má momentálne 9. najvyššiu trhovú kapitalizáciu medzi kryptomenami. Napriek tomu je vidieť, že má stále priestor pre rast.

Bitcoin BSC – najnovšia kryptomena, snažiaca sa napodobniť bitcoin

Bitcoin BSC je inovatívnym projektom, ktorý ponúka zaujímavú alternatívu ku klasickému ťaženiu bitcoinu, ktorou je staking. Stakovanie natívneho tokenu BTCBSC ponúka možnosť pasívneho príjmu. Bitcoin BSC je variant pôvodného bitcoinu, ktorý vytvorili ako BEP-20 token na Binance Smart Chain. Binance Smart Chain by mal tomuto projektu zabezpečiť dostatočnú rýchlosť, efektivitu a bezpečnosť.

Kryptomena Bitcoin BSC

Kryptomena Bitcoin BSC. Zdroj: bitcoinbsc.io

Projekt Bitcoin BSC sa inšpiroval cenou bitcoinu v apríli 2011, keď jeden bitcoin mal hodnotu len 0,99 dolára. Investori môžu teraz kúpiť tokeny BTCBSC za rovnakú cenu ako bitcoin pred 12 rokmi. Celkovo sa má predať 6 125 000 tokenov, čiže 29 % z celkovej zásoby. To znamená, že počiatočný trhový kapitál môže dosiahnuť 6 063 750 dolárov, pokiaľ fáza predpredaja dosiahne svoj strop.

Až 14 455 000 BTCBSC tokenov, čiže 69 % z celkového množstva je určených na odmeny za staking. Zvyšné 2 % sú vyhradené na likviditu. Po pripojení vašej krypto peňaženky môžete BTCBSC nakúpiť pomocou BNB, USDT alebo ETH. Minimálny nákup je 10 dolárov.

Bitcoin BSC nie je napodobenina bitcoinu. Token BTCBSC bol navrhnutý tak, aby poskytoval pasívny príjem investorom zapojeným do stakingu na mnoho rokov dopredu. Bitcoin BSC vyzbieral v predpredaji už viac ako 1,8 milióna dolárov. Aj vy môžete patriť medzi skorých investorov do tejto kryptomeny budúcnosti.

Kúpiť BTCBSC

Cardano – inovatívna kryptomena pre budúcnosť decentralizovaných aplikácií

Cardano je blockchainová platforma, ktorá umožňuje používateľom vytvárať a uvádzať do prevádzky decentralizované aplikácie, smart kontrakty a nové tokeny. S aktuálnym trhovým kapitálom viac než 8,7 miliárd dolárov je ich token ADA siedmou najväčšou kryptomenou. Cardano je projekt známy pre svoju bezpečnosť, udržateľnosť a škálovateľnosť.

Cardano vzniklo oproti iným úspešným altcoinom neskôr, ale zaujalo svojím overovaním typu Proof of stake (PoS). Táto metóda zrýchľuje čas transakcie a znižuje spotrebu energie a environmentálny vplyv tak, že odstraňuje súťaživý aspekt riešenia problémov pri overovaní transakcií. Čo je spôsob, ktorý využíva napríklad bitcoin. Táto platforma je navrhnutá tak, aby bola energeticky efektívna. Tieto vlastnosti robia Cardano veľmi atraktívnou kryptomenou pre investorov, ktorí hľadajú ekologicky šetrné investície.

Cenový vývoj Cardana

Cenový vývoj Cardana. Zdroj: coinmarketcap.com

Za posledný rok sa prepadla hodnota tokenu ADA až o takmer 50 %. To z neho robí vynikajúcu príležitosť pre všetkých investorov, ktorí chcú získať tokeny ADA lacnejšie. Najvyššiu hodnotu dosiahol token ADA v septembri 2020. Vtedy bolo možné získať jeden token za 3,10 dolára. V súčasnosti sa pohybuje okolo ceny 0,25 dolára, čo predstavuje prepad o viac ako 90 %. Cardano však svojou ekologickosťou, rýchlosťou a bezpečnosťou predstavuje kryptomenu budúcnosti, ktorá môže v najbližších rokoch prekonať svoje maximálne hodnoty.

Záver

Pozreli sme sa na štyri kryptomeny budúcnosti, ktoré majú obrovský potenciál v roku 2023 a môžu prilákať pozornosť investorov. Wall Street Memes, Solana, Bitcoin BSC a Cardano predstavujú rôznorodé príležitosti od meme coinu až po ustálené kryptomeny s niekoľko miliardovými kapitalizáciami.

Je však dôležité si uvedomiť, že kryptomenový trh je výrazne volatilný a investovanie do kryptomien prináša isté riziká. Pred obchodovaním je dôležité dôkladne preskúmať a porozumieť jednotlivým projektom a ich potenciálu. Je nevyhnutné byť dobre informovaný a pripravený na rôzne situácie, ktoré môžu nastať na trhu.

Článok vznikol v spolupráci s Finixio.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

×

AD

NFTxLV - Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Discover the intersection of art and blockchain with NFTxLV, where the world of NFTs collides with the allure of Las Vegas, creating an unforgettable experience for collectors, artists, and enthusiasts alike.GET TICKETS!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/kryptomeny-budu...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from Kryptomagazin SK

See more
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?
Kryptomagazin SK
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?

08/10/2023

·

47 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)