Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

06/20/2023

·

98 views


Kriptoda Alım Fırsatı Mı? Cardano (ADA) Coin 0,3 Dolar Olur Mu? › COINTURK

ÖzetADA Coin fiyat düşüşü panik satışlarından beslendi.Delist kararları ADA Coin için ciddi bir likidite sorunu doğurmadı.Boğalar fiyatı 0,3 dolara taşıyabilir.Piyasalara etkisi: NötrOkuma Süresi: 2...

Kriptoda Alım Fırsatı Mı? Cardano (ADA) Coin 0,3 Dolar Olur Mu? › COINTURK

Özet

  • ADA Coin fiyat düşüşü panik satışlarından beslendi.

  • Delist kararları ADA Coin için ciddi bir likidite sorunu doğurmadı.

  • Boğalar fiyatı 0,3 dolara taşıyabilir.

  • Piyasalara etkisi: Nötr

Okuma Süresi: 2 Dakika

Haziran ayı kripto para yatırımcılarına birçok sürpriz getirdi ve daha fazlasının yolda olup olmadığını da bilmiyoruz. ADA Coin gibi birçok popüler kripto para SEC’in vurduğu darbeden sonra önemli ölçüde kan kaybetti. Peki bu ADA Coin için artık yolun sonu mu? Fiyatın yeniden yükselişe geçme ihtimali var mı?

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) fiyatı Haziran 2023’te %32 geriledi. ADA’nın Robinhood ve Bakkt tarafından yakın zamanda delist edilmesi Cardano’nun kötü performansında merkezi bir rol oynadı. Üstelik ADA Coin’in geliştirme ve ekosistemini genişletme konusunda çok fazla sorunu var. Robinhood, Etoro ve Bakkt gibi önde gelen borsaların ADA Coin’i borsadan dışlaması kadar önemli bu sorun uzun vadede altcoinin geleceğini olumsuz etkiliyor.

Menkul kıymet ilanı, delist duyuruları ve ADA Coin’in kendine özgü sorunları bir yana ADA Coin fiyatı paniğin de kurbanı oldu. On-chain veriler ADA’nın %32’lik fiyat düzeltmesinin büyük ölçüde likidite sıkışıklığından ziyade yatırımcıların panik satışlarından kaynaklandığını gösteriyor.

ADA Coin Yorum

İlk olarak, ADA’yı listeden çıkaran üç borsadan hiçbiri işlem hacmine göre ilk 20 sıradaki kripto borsaları arasında yer almıyor. Daha da önemlisi, satın alma emirlerinin artan hacmi, ADA’nın talepte önemli bir bozulma yaşamadığını gösteriyor.

Borsa Piyasa Derinliği grafiği hacim bakımından yoğun borsaların emir defterlerinden gerçek zamanlı veriler alarak bir varlığın talep ve arz seviyelerinin anlık görüntüsünü sağlar. Mevcut durumda, yatırımcılar 76,6 milyon ADA coin satın almak için emir açmış durumda. Bu arada, düşüş eğilimli traderlar yalnızca 46,9 milyon coin listeledi. Bu durum, son zamanlardaki yasal endişelere rağmen Cardano‘nun hala sağlıklı bir piyasa talebi çektiğini göstermektedir.

Tipik olarak, bir varlığa olan talep piyasa arzını bu kadar büyük bir farkla geride bıraktığında traderlar daha yüksek fiyatlar talep etmeye teşvik edilir. Bu durum beklendiği gibi gerçekleşirse, alıcıların rekabet etmeye başlaması ve ADA Coin fiyatının kısa vadede 0,3 dolara ulaşması ihtimal dahilindedir.

ADA Coin fiyatının ilk olarak 0,25 dolar bölgesinden uzaklaşıp 0,27 doları desteğe dönüştürmesi gerekiyor.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/kriptoda-alim-firs...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from CoinTürk

See more
6’da 6 Oldu! İlk 10 Kripto Para Arasında, Peki Fiyat Katlanacak Mı?
CoinTürk
6’da 6 Oldu! İlk 10 Kripto Para Arasında, Peki Fiyat Katlanacak Mı?

last Thursday at 4:00 AM

·

11 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)