Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoup

10/30/2021

·

605 views


Kripto Tüccarı Michaël van de Poppe Chainlink, Tezos ve 2 Altcoin İçin Ralli Tahminini Yeniledi!

Bu yazı ilk olarak KriptoUp sayfasında yayınlanmıştır. Kripto stratejisti ve tüccar Michaël van de Poppe, Cardano ve VeChain için alt hedeflerini çizerken Chainlink ve Tezos için büyük hareketler beklediğini söyledi. “Bu aşamada, buna da yaklaştığımızı varsayıyorum. Destek için baktığımız alan...

Kripto Tüccarı Michaël van de Poppe Chainlink, Tezos ve 2 Altcoin İçin Ralli Tahminini Yeniledi!

Kripto stratejisti ve tüccar Michaël van de Poppe, Cardano ve VeChain için alt hedeflerini çizerken Chainlink ve Tezos için büyük hareketler beklediğini söyledi.

“Bu aşamada, buna da yaklaştığımızı varsayıyorum. Destek için baktığımız alan nedir? 22 dolar civarında alan, 20 dolar civarında alan buraya doğru hazırlanıyor, daha yüksek bir dip yapıyor, devam, başka bir yeniden test ve sonra devam etmeye başlayabiliriz.”

Van de Poppe’ye göre, Chainlink’in şu anki 27 $ değerinden %77’nin üzerinde bir potansiyel artışı temsil eden 48 $’a kadar yükselmesini bekliyor.

Tüccar listesindeki bir diğer kripto para ise akıllı sözleşmeler platformu Tezos. Van de Poppe’ye göre Tezos, Bitcoin’e (XTZ/BTC) karşı yükseliş eğiliminde görünüyor ve hedefini 9,57 dolar değerinde olan 0,0002 BTC’de vurmaya hazırlanıyor.

“XTZ , 0,0002 BTC için hazır olabilir.”

kriptoKaynak: Van de Poppe/Twitter

Cardano’ya gelince, Van de Poppe, Ethereum rakibinin boğa eğilimini sürdürmeden ve 0,000065 BTC’de (3.11 $) hedefine ulaşmadan önce muhtemelen 0,000046 BTC (2,20 $) civarında bir destekte dibe vuracağını söyledi.

“Şimdiye kadar Cardano için çok iyi .”

kriptoKaynak: Van de Poppe/Twitter

Tedarik zinciri yönetim platformu VeChain’e (VET) bakıldığında Van de Poppe, madalyonun 0,90 dolarda bir dip bulduğuna inanıyor.

“VET büyük olasılıkla dipte.”

kriptoKaynak: Van de Poppe/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kriptoup

ORIGINAL SOURCE

https://kriptoup.com/kripto-tuccari-mich...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kriptoup

See more
Charles Hoskinson Cardano (ADA) Tahminini Açıkladı! Ekosistemin Blockchain Ağı Olacağını Söyledi!
Kriptoup
Charles Hoskinson Cardano (ADA) Tahminini Açıkladı! Ekosistemin Blockchain Ağı Olacağını Söyledi!

10/28/2022

·

230 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X