Logo
Cardano Ecosystem

Coin Projesi

11/12/2021

·

357 views


Kripto Tüccarı Justin Bennett’ın Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) Ethereum (ETH), VeChain (VET) Ve Chainlink (LINK) Fiyat Analizi!

Bu yazı ilk olarak Coin Projesi sayfasında yayınlanmıştır. Kripto yatırımcısı ve teknik analist Justin Bennett, Cardano (ADA) ve diğer altcoinler için büyük artışlar... Daha fazla okumak için Kripto Tüccarı Justin Bennett’ın Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) Ethereum (ETH), VeChain (VET)...

Kripto Tüccarı Justin Bennett’ın Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) Ethereum (ETH), VeChain (VET) Ve Chainlink (LINK) Fiyat Analizi!
coinprojesi.com sdasdKripto Tüccarı Justin Bennett'ın Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) Ethereum (ETH), VeChain (VET) Ve Chainlink (LINK) Fiyat Analizi! 8

Kripto yatırımcısı ve teknik analist Justin Bennett, Cardano (ADA) ve diğer altcoinler için büyük artışlar tahmin ederken, Bitcoin’in (BTC) piyasa gerilemesinin ortasında hala “oldukça iyi” göründüğünü düşünüyor.

Bitcoin (BTC)

Cryptocademy bülteninin son sayısında Bennett, Bitcoin’in son zamanlardaki “agresif” 63.000 dolara geri çekilmesini tartışıyor.

“Bitcoin, 63.000 dolara agresif bir geri çekilme ile çok fazla kaldıraçtan kurtuldu. 

Bu kadar mı?

Buradaki genişletilmiş geri çekilme, birkaç kez tartıştığım 2017 fraktalına kesinlikle uymuyor. Ama bu olmayacağı veya olmayacağı anlamına gelmez.”

image 4Kaynak: Justin Bennett/Cryptocademy

Bennett, BTC çizelgelerine tekrar baktıktan sonra daha iyimser bir tweet attı.

“Bitcoin burada hala oldukça iyi görünüyor ve 60.000 doların üzerinde bir ton destek var.

Daha yüksek yüksekler ve alçaklar anahtardır. Şimdiye kadar, BTC için çok iyi.

Bunun bir kafiyeye dönüşeceğini kim bilebilirdi?”

image 25Kaynak: JustinBennettFX/Twitter

BTC, yazı yazılırken 65.107 dolardan işlem görüyor.

Cardano (ADA)

Cardano hakkında tweet atan Bennett, küresel ödeme blok zinciri platformunun yerel kripto para biriminin yakında 3.00 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor.

“ADA 2,15 doları geri aldı. Yani bu artık önemli bir destek alanı. 

Günlük kapanış bazında 2,35 doların üzerine çıkın ve ADA (bence) 3+ dolara geri gönderilir.”

image 26Kaynak: JustinBennettFX/Twitter

ADA şu anda 2,09 dolardan işlem görüyor.

Ethereum (ETH)

Ethereum’a (ETH) bakıldığında Bennett, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığının Aralık ayından önce 6.000 doları geçebileceğine inanıyor.

“ETH güzel bir merdiven basamağı modeli gösteriyordu. ‘Öyleydi’ diyorum çünkü bugünün kapanışı buna bir son verebilir. 4.600 doların altında bir günlük kapanış, bir miktar zayıflığa neden olabilir.

Hala ETH/USDT’nin [Tether], tartıştığım gibi Kasım ayında 6.000 – 6.500 dolarlık ölçülen hedefe ulaşma şansı olduğunu düşünüyorum, ancak bu ralli yapıcı kalırsa.”

image 5Kaynak: Justin Bennett/Cryptocademy

Şu anda, Ethereum 4.763 $ değerinde.

Chainlink (LINK)

Blockchain oracle hizmeti Chainlink’in yerel belirteci LINK hakkında tweet atan Cryptocademy kurucusu, “iki aşamalı bir kopuşun” ikinci ayağının zaten devam ettiğini görüyor.

“İki adımlı mükemmel bir çıkışla LINK. İkinci adım devam ediyor ve bugünün kapanışıyla onaylanacak.”

image 27Kaynak: JustinBennettFX/Twitter

LINK yazı yazılırken 35.31 dolardan işlem görüyor.

VeChain (VET)

Ve zincirlerden bahseden Bennett, kurumsal çözüm odaklı platform VeChain (VET) hakkındaki görüşünü de güncelliyor.

“VET, Bitcoin satışlarının ardından bugün 0.155$ bölgesini destek olarak test ediyor.

Birçok yönden 0.15$, sahip olunması gereken bir seviyedir. Bunun altında bir günlük kapanış, onu dirence çevirecek ve 0.14$’ı açığa çıkaracaktır.

0.19 doların hemen altındaki alan VET/USDT için direnç olmaya devam ediyor. Salı günkü seansta piyasanın orada nasıl satış baskısı bulduğunu görebilirsiniz.”

image 6Kaynak: Justin Bennett/Cryptocademy

VET, şu anda 0.16 dolardan el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 117

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coin Projesi

ORIGINAL SOURCE

https://coinprojesi.com/kripto-tuccari-j...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coin Projesi

See more
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!
Coin Projesi
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!

10/25/2022

·

259 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X